1109
648
عنوان

سر خوردن شال حریر

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 51 پست

وقتی چادر سر کردی با دستت محکمممم نگهش دار چون اگه چادرت بیفته شالت هم سر میخوره باهاش

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                               
با گیره سفتش کنی دیگه شبیه عروس نیستی خیلی عذر میخوام شبیه زنای روضه میشی

عزیزم می‌خوام سر نخوره

من می‌خوام شالمو از نصفه بذارم

تقریبا همه موهام بیرونه

فقط بیوفته صورت زشتی داره

I'm always hungry or tird or Both
عزیزم می‌خوام سر نخوره من می‌خوام شالمو از نصفه بذارم تقریبا همه موهام بیرونه فقط بیوفته صورت زشت ...

نميشه چادر روي شونت باشه؟؟ 

اخه چادر روي اون شال حتماااا ميفته شالت

تمام طول مراسم دستت بايد به شال و چادر باشه 

اخر سر هم عكسات با شال كج و كوله است

...!!!

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

1037
مانتو عزیزم مراسم برای فردای اون روزه  بعد چادر رنگی سرم میکنم میگن موقع عقد باید این چادره س ...

مادر شوهر منم میگفت چادرتو سر کن ولی گفتم نمیتونم نگهش دارم،واسه زمین ننداختن روشون یه لحظه سر کردم شالمم حریر بود از بس سرخورد داشتم دیونه میشدم مامانم که از قیافم فهمید زود به مادرشوهرم گفت با اجازه تون دخترم چادرشو باز کنه نمیتونه نگه داره  

عشق با مرد به انتها نمی رسد😍😍
مادر شوهر منم میگفت چادرتو سر کن ولی گفتم نمیتونم نگهش دارم،واسه زمین ننداختن روشون یه لحظه سر کردم ...

خخخخ

من مادر شوهرم تو بند حجاب نیست

مامانم خودش زیاد حجاب نداره

ولی ب من گیر داده😂

1103
عزیزم می‌خوام سر نخوره من می‌خوام شالمو از نصفه بذارم تقریبا همه موهام بیرونه فقط بیوفته صورت زشت ...

ازاین تل موخوشگلاهس مرواریدین شال که پوشیدی تل بزن روش

خدایا فقط از تو یاری میخواهم..

من برای عقدم روسری سرم کردم یه حلقه گل هم روسرم گذاشتم ولی چاددم باعث میشدروسریم بیفته حلقه فقط میموندروسرم😁

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
1091
مانتو عزیزم مراسم برای فردای اون روزه  بعد چادر رنگی سرم میکنم میگن موقع عقد باید این چادره س ...

اره چادرکه واسه حجاب نیست کلاموقع خطبه عقدچادرعروس سرش میکنه منم سرم کردم موقع خطبه موهامم فرکرده بودم دورم ریخته بودم تاج گلمم روسرم گذاشتم 

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
اره چادرکه واسه حجاب نیست کلاموقع خطبه عقدچادرعروس سرش میکنه منم سرم کردم موقع خطبه موهامم فرکرده بو ...

اره دیه الان مامانم نظرات رو دید گفت اشکال نداره بین راه نپوشی

1058