2737
2739
عنوان

تشکیل نشدن قلب جنین در هشت هفته

4662 بازدید | 36 پست

خانمها لطفا کمکم کنین.من دوسال پیش یه سقط داشتم که قلبش تشکیل نشده بود البته تو هفته 5 لکو و خونریزیم شروع شد و بعد هم که سقط شد.الان دوباره باردارم .تو شش هفته رفتم سونو دکترم گفت فقط ساک تشکیل شده .دیروز که رفتم گفت جنین تشکیل شده ولی ضربان نداره ولی چون به نسبت سونوی قبلی کمی تغییر کرده تا ده روز دیگه صبر کن و باز هم سونو بده ولی احتمال تشکیل قلب کمه. البته دکترم تخصص سونوگرافی نداره. خواستم بدونم بوده کسی با شرایط من و بعد قلب بچه تشکیل شده باشه؟ لطفا کمکم کنین

عزیزم‌من چندجا خوندم و شنیدم که گول این حرفهارو نخورید و بچه رو نگه دارید.خودمم باردارم و میخوام فقط از طب سنتی استفاده کنم بجا ویتامین و اهن دوران بارداری.همون اول مشاور طب سنتی گف الان خیلیا میان میگن دکتر گفته قلب تشکیل نشده و... یه نفر هم‌میشناختم که همینو بهش گفته بودن الان بچش ۳ . ۴ سالست و خیلی هم شیطون 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای این بارداری هیچ دارویی مصرف نمیکنی؟

منم مثل شما دو تا سقط داشتم که قلب تشکیل نشد،و الان دوباره باردارم سه شنبه سونوی قلب دارم خیلی نگرانم.

راستی هفته ی شش بجز ساک حاملگی،کیسه ی زرد هم تشکیل شده بود؟

2731
برای این بارداری هیچ دارویی مصرف نمیکنی؟ منم مثل شما دو تا سقط داشتم که قلب تشکیل نشد،و الان دوباره ...

عزیزم نگران نباش انشالا قلب کوچولوش تشکیل شده ،ببخشید خانومی میشه بگین سقطتون چجوری بود؟

2740
عزیزم نگران نباش انشالا قلب کوچولوش تشکیل شده ،ببخشید خانومی میشه بگین سقطتون چجوری بود؟

ممنونم عزیزم.

اولی تا هشت هفته رشد کرد ولی قلبش تشکیل نشد حتی تا سه هفته بعدش نگهش داشتم ولی رشدی نداشت و کوچیک شد بهد لکه بینی داشتم زعفران غلیظ دم کردم و سقط شد.دومی هم که خیلی ضعیف بود تا هشت هفته فقط ساک حاملگی و کیسه ی زرد تشکیل شد دوباره اکه شروع شد و بازم تو خونه زعفران دم کردم و سقط شد.

ممنونم عزیزم. اولی تا هشت هفته رشد کرد ولی قلبش تشکیل نشد حتی تا سه هفته بعدش نگهش داشتم ولی رشدی ن ...

آخی عزیزم خیلی سخته،من از اولش لکه و خونریزی دارم ک ۵ هفته پریودی رفتم سونو گفت ساک تشکیل شده و سن بارداریمم ۴ هفته زده بعد دکترم گفت دو هفته دیگه برو برای قلبش حالا من نمیدونم چیکارکنم برم یا وایسم دیرتر برم

2706