2733
2739

بله من مدتها برای چکاپ پیشش میرفتم. ولی الان مثل اینکه فقط بیمارانی که سرطان و جراحی دارند رو میبینه

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه منشی داره وحشتنااااکههههه😳😳 باید از سد اون رد شی😄 

اگه تلفنی نمیتونی حضوری برو مطب

همانم كه هستم     نافهميدني مثل هر اتفاق      كافي بود نياكان ديگري داشته باشم تا از لانه ديگري برخيزم                   
2731

مریض جدید قبول نمیکنه 

حالاخواستی بری پیشش با نامه معرفی برو 

وقت هم اصولا باید اول سال ازش وقت بگیری 

در طی سال نمیشه تلفنی 

بعد باید مثلا از ظهر بری دم مطبش تو صف وایسی تا نوبت بین مریض بهت بدن 

لابلای گل سرخ .. در میان کوچه سبز خیال .. شادیت حس قشنگیست .... که من میطلبم
چه روزا و ساعتی مطب هستن؟

نمیدونم. ولی فکر کنم مطبش پالادیوم باشه. از وقتی ادرش عوض شده من دیگه نرفتم

2738
مریض جدید قبول نمیکنه  حالاخواستی بری پیشش با نامه معرفی برو  وقت هم اصولا باید اول سال ...

وای اره. مثلا من ساعت ۱۲ ظهر میرفتم. ۸-۹ شب نوبتم میشد

سلام پیش دکتر عمرانی پور نرید

من مریض ایشون بودم. با تمام بداخلاقی های منشیهاشون و این که بهم وقت نمیدادن حضوری رفتم، بسیار اصرار کردم و وقت گرفتم چون خیلی تعریفشون رو شنیده بودم

وقت عملمو انداختن یک ماه بعد چون میگفتن توده خوش خیمه و بعد مشخص شد که بدخیم بوده. 

حالا اینها به کنار....

خانم دکتر وقتی که فهمیدن اشتباه تشخیص دادن مثل یه نوجوانی که دست و پاشو گم میکنه برخورد کردن و یه بار گفتن کل سینه رو درمیارم. یه بار گفتن نوکشو درمیارم. با این که من فقط ۳۰ سالمه میخواستن همچین کارهایی بکنن

تازه این که چون مسافرتی در پیش داشتن نذاشتن پاتولوژی تستای تکمیلی انجام بده و جواب صحیح رو اعلام کنه و من متاسفانه افتادم توی مسیری وحشتناک...

و کلا پزشکم رو عوض کردم و رفتم پیش دکتر سیرتی.. عمل جدید انجام دادم. این پزشک و کادرشون بی نظیر بودن. اخلاقشون، طرز برخورد منشی ها، نوبت دهی و..... در این حد که دکتر به من شماره موبایلشون رو هم دادن

چندین پزشک جراح دیگر رو هم توی این مدت دیدم. نه مطبشون اینطور خفقانه، نه منشیهای بی اعصاب دارن، نه تلفنهای همیشه اشغال دارن و مهمتر از همه اینکه پزشکها یه شماره تلفن میدن به بیمار که هر زمان مشکلی بود بعد از عمل تماس بگیرن

سلام پیش دکتر عمرانی پور نرید من مریض ایشون بودم. با تمام بداخلاقی های منشیهاشون و این که بهم وقت ن ...

واااای اصلا پیش خانم دکتر عمرانی پور نرید به چند دلیل 

۱.بسیار پولکی هستن و بیمار به به شکل اسکناسی که در حال حرکت میبینن...

۲.اگر خطا کنن اصلا اشتباه خودشون گردن نمیگیرن و از اینکه بیمار خطاشون بگه ناراحتم میشن ...

۳. ایشون اسمشون مطرح شده وگرنه تشخیص دقیقی ندارن و بار اول میگن کلا تخلیه میکنیم کل سینه درگیره جلسه بعد میگن فرصت میدیم و توده رو خارج میکنیم اینجوری چندبار هزینه عمل دریافت میکنن 

فقط میتونم بگم نرید پیش ایشون

سلام اصلا اخلاق یک پزشک رانداره بسیار بداخلاق هستن بااینکه نامه همکارشون راداشتم خودم هم ماما هستم وباید بطور اورژانس جراحی  میشدم بسیاررفنار زشتی داشتن خیلی خودخودخواه وبداخلاق هستن خیلی هم الکی کلاس میزارن لیست عمل من پرهست خودم شاهد بودم یک آقایی که ظاهراً آشنا بود بامادرشون اومدن مادرشون داشت تلفنی با یکی صحبت میکرد امروز چهارمین پزشک اومدم پیش عمران پور اونوقت رفت داخل نوبت عمل هم بهشون داد درحالیکه ادعا میکرد لیست پرهست منشی اونرو نبود خانم دستیار که بقول خودش نوبت عمل رامیزاره به یکتفر زنگ زداونم ظاهراً گفت رفت جای دیگه جای خالی داشت برای عمل چون من فردای اونروزکسری بستری شدم جراحی هم کردم خانم دکتر پرادعا زیاد سرش شلوغ نبود پزشکی که شرایط بیماررادرک نکنه باعث ایجاد استرس دربیماربشه حیف هست اسم پزشک یا استاد روش گذاشت اصلا خودتون راعلاف این خانم دکترنکنبد من پزشک خودم رفته بود مسافرت وگرنه مطب همچین پزشک مغرور بداخلاق پول دوست نمیرفتم

چقدر رذل پست و بی وجدان اونایی که کامنت منفی برای دکتر عمرانی پور میزارن و تاریخ عضویت و کامنتتون توی یک روزه.خجالت بکشید آخه آنقدر پست هستین که یه بیمار رو تو مسیر اشتباه نیندازین که دکتر دیگه رو معرفی کنین و پورسانت بگیرین؟ تو کل ایران مطرح ترین جراحان سرطان ، اسم خانم عمرانی پور رو برای سرطان سینه میارن..تو بیمارستان امام با دکتر حریرچیان شکرخدا وزیری جزء بهترین پزشکان جراح سرطان هستند

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺
2706