2733
2734

وقتی یکی از مثلا بهترین دکترای زنان برای بارداری بری و اون دکتر فقط به فکر پول ویزیتش باشه و مریضش براش مهم نباشه و دارو اشتباهی بده ...من رفتم باردار بشم ...داروی جلوگیری از بارداری داده ک نه تنها هر ۱۵ روز دارم پری میشم ...افسرده شدم .ورنمم برده بالا...کلی عوارض دیگه ...دیروز رفتم جای ی دکتر دیگه گفت با چ عقلی این دارو رو بهت داده 😓😓بریز سطل اشغال...دکتری ک رفته بودم دارو اشتباهی داده بود ۶ تا ۶ تا ویزیت میکرد ..همه مگیفتن خوبه ...ولی اصلا خوب نبود ..لطفا به حرف یک دکتر اعتماد نکنید ..😐

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اه بدم‌  میاد از این دکترایی ک چن تا چن تا ویزیت میکنن  شاید یکی مشکل داره  خجالت میکشه بگه پیش اونا اه...

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2738
مطمئنی؟

بله مطمعنم  ..مثه قرص اورژانسی بوده داروش ..منی ک پری منظم داشتم ..چرا هر ۱۵ روز باید پری بشم

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
واقعا شما هر دارویی دکتر بده میخورین     من تا 3 روز تو اینترنت دنبال نحوه عملکرد و عوارضش ...

منم😂😂😂اصلن اعتماد نمیکنم صدبار بوروشورشو میخونم😁😁

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

دیروز شوهرم میگفت فردا مرخصیم اگ مطب باشه مطبش پلمپ میکنم 😐😐حالا یکی بیاد شوهر منو بگیره 

برا عمه ی منم اشتباهی قرص قند داده بودن...برا قلبش😂😂😂

ببین چه دکتری بوده اون..😂😂

بعده چندوقت حالش خراب شده بود...بردنش اورژانس...اونجادکتره شیفت فهمیده بود قرصا اشتباهین

بله مطمعنم  ..مثه قرص اورژانسی بوده داروش ..منی ک پری منظم داشتم ..چرا هر ۱۵ روز باید پری بشم

برو نظام پزشکی ازش شکایت کن.

مگه آدمها گوسفندن که چند تا چند تا ویزیت میکنه.

الهی همتون یک روز آرزوهاتون زندگی کنید.
2706