2737
2739
عنوان

انسانم ارزوست!

611 بازدید | 45 پست

با كسي مشكل داريم دعوا ميكنيم..اصلا فحش ميديم بهم ناجور..ديگه چرا پاي خانواده رو وسط ميكشي..؟ مشكلت منم خوب حرفت و بزن ديگه توهين نكن!

مشكل ماها از جايي شروع شد ك حتي تو فضاي مجازي هم با هم كنار نيومديم

من ك نميدونم تو كيي هستي اصلا

من فقط با يه شخصيت و ادب سركار دارم تو اين فضا

هر چي ميگيم ادب و شخصيت و ميرسونه!

زن و مرد هم نداره..

شعور و انسانيت ب خرج بديم!❤️

درست رفتار كنيم حداقل اينجا...

واسه همتون احترام قائلم چ زن چ مرد💕

دوستون دارم

ايدا ٢٠ ساله از تهران😅❤️

بعضیا واقعا دیوونه شدن بخدا دلشون از هرجا پره میان اینجا خالی میکنن واقعا این حجم از تنفر رو درک نمیکنم

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فضای مجازی هست ولی آدما واقعی هستن. دل کسی رو نشکنیم. قانونمند باشیم. قانون سایت میگه سایت عمومیه . 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2738
چرا تو این سایت شبا هستین سواله برام من خانومم و تنها مرد چرا

خووو آخه  چرا همچین کردی پ ؟

الان ک آروم شدی  و حالت بهتر شد 

بهتر نبود  تاپیک میزدی  و 

همون  حرفها رو

منطقی و محترمانه  بیانش می کردید ؟؟؟ 

این طوری وجه بهتری  از خودتون  می ساختید خووو☺️☺️

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

من نظر خودم اینه ک، کسایی ک تو دنیای مجازی فحاشی میکنن میخوان مثلا قدرت نمایی کنن با فحاشی ، تمسخر دیگران تو هرموضوعی، تهدید کردن، یا حتی فخر فروختن احساس برتری داشتن. اینها کسایی هستن ک تو دنیای حقیقیه جامعه توان هیچ کدوم اینارو ندارن ک هیچ میدونن ک اگه بخوان این توهینا یا مسائل دیگه رو انجام بدن، بی شک با سیلی و تو دهنی واقعیه خیلیا مواجه میشن ک باعث شه دهنشون جرات باز شدن نداشته باشه. برای همین از پشت پرده این عقده هارو میریزن بیرون

از ماست که بر ماست تا زمانی که خودمون زنها #ضدزن رفتار کنیم اوضاع همینه .....بی احترامی ...بی ادبی ...ادامه داره طرف شوهرش کتکش میزنه یه خانم میاد میگه تو چکار کردی که کتک خوردی حتما تو یه کاری کردی؟ 

خووو آخه  چرا همچین کردی پ ؟ الان ک آروم شدی  و حالت بهتر شد  بهتر نبود  تاپیک ...

اخه نمیدونید چی شده بخدا اگ شمام بودی بدتر میکردی تو سایت زنونه پیشن هاد ....بدن مگه سایت پورنه

2706