2733
2739
عنوان

مصرف رازیانه برای درمان تنبلی تخمدان و سیکل قاعدگی نامنظم

| مشاهده متن کامل بحث + 554450 بازدید | 3867 پست
آره سارین جون حق با مینو هست. اگه خدای نکرده هم نموند اصلا مهم نیست چون خیلی طول نکشیده و بارداری های اول هم خیلی هاشون منجر به سقط می شن و اتفاقا بعد سقط بدن خیلی خیلی آماده می شه برای بارداری. یعنی ماه بعدش اقدام کنی باردار می شی هرچند که بهتره دو سه ماه منتظر بمونی. به قول مامان بزرگم بچه اول مال کلاغاست. به من می گفت مامان جان هیچ عیبی نداره که سقط کردی اتفاقا رحمت پاک می شه. پس نگران هیچی نباش و ان شا الله که شنبه بتات رفته روی 1000.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با حجامت حامله شدم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=270314&PageNumber=1

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=207599
بادکش تخمدان برای از بین بردن تنبلی تخمدان

خسته شدم ازدست تنبلی تخمدان چکارکنم؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=458513&postID=17529637#17529637
برای حاجتم یه صلوات میفرستی خیلی ممنونم التماس دعا
2731
سلام ati jun، برای شمام جواب میده ولی ممکنه یکی دو ماه اول باعث کمی تغییر در تاریخ پربودت بشه. اما مطمئنا در دراز مدت اثرات مطلوبی داره.

منم تصمیم دارم از بعد از پریودم رازیانه بخورم. الانم چند روزی هست که متفورمین میخورم. روشی که دوستان تو این تاپیک استفاده کرده بودن به این صورت بود که یه لیوان عرق رازیانه صبح و یه لیوان عرق بومادران عصر از بعد از پری به مدت 2 هفته. یا رازیانه رو از عطاری بگیری یک قاشق مثل چای دم کنی و دمکرده اش رو با یه قاشق عسل حل کنی و شبی یک لیوان بخوری.

حالا من امروز این پستو دیدم:

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=59251&postID=7828813

شاید من به این روش عمل کنم. هنوز 3-4 روز فرصت دارم تصمیممو بگیرم

روز اول و دوم پریودم هم یک نوبت پیاز درمانی کردم ولی چون خونریزیم زیاد بود دیگه ادامه ندادم. البته مطمئن نیستم بخاطر پیاز بوده ولی تخمدانهام به شدت درد گرفته بودن. میخواستم از بعد از پاکی پیاز درمانی رو شروع کنم که حالا چون داریم آخر ماه رمضون میریم مسافرت این ماه میخوام رازیانه بخورم.
Lilypie Pregnancy tickers
من پستی که فاطیما جون قبلا گذاشته بودو دوباره میذارم. فاطیما با ویتاگنوس و پیاز درمانی و واژینال عسل باردار شده:

" اول آز پرولاکتین بده اگه بالا نبود میتونی رازیانه و پیاز درمانی رو انجام بدی.
برای رازیانه: یه لیئان عرق رازیانه صبح و یه لیوان عرق بومادران عصر از بعد از پری به مدت 2 هفته. یا رازیانه رو از عطاری بگیری یک قاشق مثل چای دم کنی و دمکرده اش رو با یه قاشق عسل حل کنی و شبی یک لیوان بخوری. هم عرقش خوبه و هم دمکرده اش حالا هرجور که دوست داری.
پیازدرمانی: یک عدد پیاز پوست نارنجی را چند قسمت میکنی و داخل 2 لیوان آب جوش میندازی بعد از 5 دقیقه جوشیدن آبش رو میگیری ولرم که شد میخوری. فقط آبش پیاز ها رو میندازی دور. از روز اول پری به مدت 15 روز روزی دوبار صبح و شب. اگه خونریزیت رو زیاد کرد بعد از پری شروع کن به خوردن. میتونی در کنارش انجیر و هویج رو هم مصرف کنی. یعنی 7 یا 8 عدد انجیر رو داخل آب جوش بندازی بعد از 5 دقیقه یک عدد هویج تکه شده هم بهش اضاه میکنی و دوبار میزاری 5 دقیقه بجوشه و بعدشم آبش رو ولرم مینوشی که البته من فقط پیاز رو انجام دادم و انجیر رو انجام ندادم به دلیل تنبلی. الانم 17 پری هستم و منتظر نتیجه.
قرص یا قطره گیاهی ویتاگنوس: روزی دو عدد قرص صبح و شب مصرف میکنی از داروخانه میگیری یا اینکه 10 قطره از شربتش رو توی یه استکان آب میریزی و میخوری. من قرصش رو مصرف میکنم چون شربتش تلخه. زمانش هم مهم نیست از همین الانم میتونی شروع کنی. بی ضرره و اگه هم باردار باشی باعث سقط نمیشه.
اینا همه باعث تحریک تخمک گذاری و بالغ شدن فولیکول ها میشن. امیدوارم مفید بوده باشه"
Lilypie Pregnancy tickers
2740
ممنون دوستان احتمالا منم شروع کنم اخه قراره این ماه عکس رنگی از رحم بگیرم ولی دکترم گفته بعد از پاک شدنم برم پیشش دارویی هم بهم نداده میگن وقتی عکس رنگی بگیری احتمال بارداری بیشتره دلم نمیخواد این ماه رو از دست بدم
سلام به همگی و طاعاتتان قبول.
من یه چند روزی نتم قطع بود ونتونستم بیام سارین جون هیچ ناراحت نباش همیشه از خدا بخواه هر چی خیره پیش بیاد.ماه اول اقدام بودی.دکترا میگن معمولا سقط اول خیلی طبیعی است وبدن امادگی نگه داشتن جنین نداشته.عزیزم به حق این ماه عزیز ماه بعد نتیجه میگیری.منم یه چند ماهی بود عرق رازیانه میخوردم واین ماه پری سر 28 روز تشریف فرما شدن.
وانگار این تخمدانانم دارن به کار میفتن و روز 5سیکل هستم و از شب سه پری لتروزل هم خوردم تا خدا چی بخواد .
مردادی جون منم التماس دعای فراوان ازت دارم شبهای احیا نزدیکه از همگی التماس دعا دارم و واسه همه دوستان نی نی سایتی دعا میکنم.
سلام. قربونتون برم دوستای گلم که بهم دلداری میدین.

مشکل اینجاست که بعد از درد که رفتم دکتر سونو شدم و هیچی دیده نشد. توی دو روز 3 بار سونو شدم پیش دکترای مختلف یکیش هم سونو داخلی بود. البته قبل ار داخلی تازه خونریزیم شروع شده بود. هر 3 بار هم هیچ چیزی دیده نشد که نشون بده باردارم. خونریزی دارم ولی خیلی کم. اصلا هم ندیدم چیزی افتاده باشه. توی سونو هم حتی باقیمانده جنین هم نبود. ممکنه اینقدر کوچیک بوده که قاطی همون خون دفع شده.
گاهی ته دلم یه کم امیدوار میشم که شاید تخمک گذاریم دیرتر بوده و هنوز خیلی کوچیک بوده که با سونو دیده بشه. اما باز به خودم میام و میگم پس این خونریزی چیه. به هر حال من قیدشو زدم. توکلم به خداست.
بتام روز 35 پری 233 و یه هفته بعدش 460 بود. ببینیم شنبه چی میشه.

دوستان مگه نباید بعد از سقط 2-3 ماه جلوگیری کرد؟ من که پریم نامنظمه باید چیکار کنم.

هرگز تسلیم نشو هر روز معجزه تازه ای اتفاق می افتد.
سلام سارین جونم خوبی من هر روز میام و از نکات جالبتون استفاده می کنم ببین حتما پیگیری کن یه با خدای نکرده خارج رحمی نباشه خواهر من هم خونریزی داشت تو سونو هم نشان حاملگی نبود ولی آز بتاش همینطور بالا می رفت تا هزار هم رسید دیگه با آمپوا و بستری شدن تو بیمارستان کار به جراحی کشیده نشد حتما پیگیری کن ان شاالله که چیزی نیست؟
این نیز بگذرد...
سلام سارین جونم خوبی من هر روز میام و از نکات جالبتون استفاده می کنم ببین حتما پیگیری کن یه با خدای نکرده خارج رحمی نباشه خواهر من هم خونریزی داشت تو سونو هم نشان حاملگی نبود ولی آز بتاش همینطور بالا می رفت تا هزار هم رسید دیگه با آمپوا و بستری شدن تو بیمارستان کار به جراحی کشیده نشد حتما پیگیری کن ان شاالله که چیزی نیست؟
این نیز بگذرد...