2737
2734
عنوان

تفسیر سونوگرافی رحم

56424 بازدید | 41 پست

من چندوقت پیش سونوی رحم دادم که جوابش اینه:

رحم دارای ابعاد طبیعی ۷۳*۳۷ میباشد، اکوی میومتر  ضخامت آندومتر ۶-۷ م.م طبیعی میباشد، تخمدانها ابعاد و نمای طبیعی دارند(۲۷*۱۲ و ۲۹*۱۳)، مایع در کلدوساک ها مشاهده نمیگردد.

این سونو رو روز ۱۰م دوره انجام دادم و دکترم گفت طبیعیه ولی این ماه که پریود شدم توهم برمداشت که نکنه تخمک گذاری ندارم! آخه تو این سونو هم چیزی راجع به فولیکولا ننوشته! یعنی فولیکول نداشتم که ننوشته؟😓 میشه لطفا کمک کنید ممنون

خدایا شکرت واسه همه چی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ولی دکترم گفت مشکلی ندارم که😥

اره همه چیت طبیعیه ولی چرا فولی رو ننوشته نمیدونم من ی بار رفتم سونو فولی نداشتم ننوشته بود ولی بقیه ماه ها نوشته بوز ک فولی ب ابعاد فلان در تخمدان فلان هست

مرسی، نمیدونم‌ گیجم دلم میخواد مامان شم😢

دکتر میری واس مشکلت؟؟؟ 

دکترت این سونو رو نوشت؟؟ ؟؟

ایا دکترت گفت ک مینویسم یبینم فولی داری یا نه؟؟؟؟؟ 

اره همه چیت طبیعیه ولی چرا فولی رو ننوشته نمیدونم من ی بار رفتم سونو فولی نداشتم ننوشته بود ولی بقیه ...

یعنی فولیکول رو میشه بعضی ماهها نداشت؟ نمیدونستم

متاسفانه اون موقعم تو باغ نبودم که از دکتر راجع بهش بپرسم تازه فهمیدم همچین چیزی واسه بارداری لازمه

خدایا شکرت واسه همه چی❤
2738
دکتر میری واس مشکلت؟؟؟  دکترت این سونو رو نوشت؟؟ ؟؟ ایا دکترت گفت ک مینویسم یبینم فولی داری ی ...

نه بعد ماه اول اقدامم رفتم، سونو و یسری آزمایش قبل بارداری برام نوشت، چیزی راجع به فولیکول ازش نشنیدم، هم دکتر سونو و هم دکتر خودم گفتن طبیعیه همه چی، ولی نمیدونم چرا سونو حاوی این گزینه نیست

خدایا شکرت واسه همه چی❤
نه بعد ماه اول اقدامم رفتم، سونو و یسری آزمایش قبل بارداری برام نوشت، چیزی راجع به فولیکول ازش نشنید ...

حتی اگه دکترتم ذکر نکرده باشه باشع فولی رو مینوشت جای معتبر رفتی؟؟؟؟ قبلا فولی داشتی؟؟؟؟ 

حتی اگه دکترتم ذکر نکرده باشه باشع فولی رو مینوشت جای معتبر رفتی؟؟؟؟ قبلا فولی داشتی؟؟؟؟ 

اولین بار بود سونو میدادم، آره تو شهر خودمون کارش از همه بهتره، نمیدونم خیلی میترسم مشکل جدی داشته باشم😢

خدایا شکرت واسه همه چی❤

شاید دکترت واس فولیگول ننوشته منم ی بار سو نو دادم اندازه فولیکول نداد بعد به دکتر گفتم گفت خودم ننوشتم

خدایا شکرتتتتتتتت😍😍😍😍مرسی که تو اوج ناامیدی منو هم مامان کردی😄😄😄😄😄
2706