2733
2734
عنوان

بیمارستان صارم و زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 495019 بازدید | 3890 پست
کیمیا جون ممنون بابت راهنمائیت منم دوست دارم زایمان طبیعی انجام بدم ایشالا خدا کمکمون میکنه نگران نباش به نظر من دردش اونقدرا هم که میگن غیر قابل تحمل نیست و خدا دردی و به آدم میده که میدونه بنده اش میتونه تحمل کنه تازه اگه بخوای اپیدورال انجام بدی که دیگه اصلا نترس امیدوارم زایمان خوب و راحتی داشته باشی
خدایا شکرت میکنم برای رضای مهربونم و ثمره عشقی که بهمون بخشیدی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوستم طبیعی زایمان کرد گفت همونجا بهت میگن که نیتونی بخیه هاتو لیزر کنی میگه الان اصلا جای بخیه هاش مشخص نیست کلینیک لیزرش بغله داروخونس میتونی بری بپرسی دوست من که خیلی راضیه واسه سزارینم میشه لیزر کرد اما دکتر من کرم داد گفت کاره لیزرو میکنه
دخترگلم 40 هفتس که با منه انشالله تا اخر هفته بغلمه
2728
2738
سلام مامانای عزیز من 28 هفته ام هست میخواستم بدونم کسی از هزینه زایمان طبیعی تو صارم اطلاعی داره؟آخه من شنیدم اولش یه قیمت میدن ولی بعد از زایمان هزینه های اضافی ازت میگیرن اگه میشه راهنماییم کنید من تازه وارد این سایت شدم اگه در مورد بیمارستان جواهری اطلاعی دارید بگیید تعریفش رو زیاد شنیدم ممنون میشم
من هفته پیش سوال کردم طبیعی3.5، توی آب 4 تومان و سزارین 4.5 بهم گفت این هزینه ها با احتساب اتاق دو تخته و همراه بیماره
آن هنگام که مادرت پیرتر میشود؛
و چشمهای او،
زندگی را آنگونه که زمانی میدید، نمیبینند؛
زمانیکه پاهایش فرسوده میگردند،
و برای گام برداشتن نمیتوانند او را یاری دهند؛
در آن هنگام با خوشی از او نگاهبانی کن،
واگر تو را به درستی درنمی یابد،
شادمانه همه چیز را برای او بازگو،
ساعتی فرا میرسد، ساعتی تلخ،
که دهان او دیگر هیچ درخواستی را بیان نمیکند .
سلام دوستان من دیروز رفتم صارم ویزیت شدم دکترم خانم دکتر کرم نیافر بود خیلی مهربون وانرژی مثبت بود خداشکر تا حالا که هفته ٣٠ هستم مشکلی ندارم وگفت بهم اشالا میتونی زایمان طبیعی داشته باشی ولی درمورد زایمان در اب گفت ببینیم اخر بارداری چه شرایطی پیش میاددر مورد هزینه بیمارستان که پرسیدم هیچ یک از پزشک های بیمارستان زیر میزی نمیگیرن فقط خود بیمارستان هزینه میگیره که طبق گفته sisi joon میگیرم برای بستری با اکثر بیمه ها قرارداد دارن ولی برای ویزیت وازمایشات و سونو باید ازاد پول بدی که من ٣٣،٥٠٠ هزینه ویزیتم شد بهم پشنهاد دادن که تو کلاسهای اموزشی واکواژیمناستیک شرکت کنم وچون من ازشهرستان میام واسه ویزیت کفتن که تو شهر خودم این کلاسهارو بکذرونم دکتر کرم نیا از ماه هفتم هر دو هفته ویزیت میکنه وبدلیل رفت امد از راه دور گفتن یک ماه بعد برم واسه ویزیت ودوهفته یک بار حتما برای ویزیت پیش یه دکتر خوب تو شهر خودم برم واسه زایمان هم نیازی نیست وسایل ولباس ببریم همه لوازم کودک ومادر و خودشون میدن ولی من واسه نی نی لباس میبرم که وقتی میارمش خونه لباسی که گرفتم کلی ذوق کردم تنش کنم واسه زایمان طبیعی وزایمان در آب اجازه فیلم برداری نمیدن ولی واسه سزارین میتونی هزینه شو پرداخت کنی من فعلا از رفتار وبرخورد پرسنل راضی هستم و دیروز با کلی انرژی وخوشحالی به خونه برگشتم خداجونم واسه همه چیز شکر
تمام دقایق مانده از عمرم به همراه زیبا ترین بوسه های عاشقانه
هدیه ای برای تو کوچولوی مامان .
کیمیا جون دوست من پارسال مرداد زایمان کرد 120 تومن اینا شد زیاد نبود سوگند جون من 22 ام سزارین کردم با اتاق وی ای پی 4 تومن شد طبیعیم از 3500 شروع میشد تا 4 تومن 3700 یا 3800 هم اپیدورال بود
دخترگلم 40 هفتس که با منه انشالله تا اخر هفته بغلمه
2706