2737
2734

دوستان من سی فروردین جراحی باز کیست تخمدان شدپ و تخمدان راستمو برداشتن و تخمدان چپم کوتر کردن و سوالم‌اینکه چرا موقع پریودی من سینه چپم از نوک سینه تا بالاش درد میگیره دکترم بهم قرص ففول کم خونی داده اما همچنان درد دارم نمیدونم چرا بعد جراحی من اینطور شدم ؟ دردای تیزی شکل ایجاد میشه روی سینه نمیدونم قلبمه یا مشکل گوارشیمه خیلی نگرانم بچه ها کمکم کنید 😢😢😢😢کسی بوده اینطور شده باشه ؟

با دکترت مشورت کن

من اطلاعی ندارم

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

اگه مشکل گوارشی باشه که فقط موقع پریودی  نشون نمیده .برای درمان کیست تخمدان روش درمان هومیوپلتی معجزه مکنه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هومیوپاتی 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2728

بعد جراحی کیست تخمدان میشه باردار شد؟ منم کیست تخمدان دارم و خیلی میترسم.آحه هنوز بچه ای ندارم. و قصد بچه دار شدن دارم چند ماه بعد از عمل میشه باردار شد؟؟؟؟؟تو رو خدا اگه میدونید راهنماییم کنید؟

هر چیز که در جستن آنی ،آنی...😌
اگه مشکل گوارشی باشه که فقط موقع پریودی  نشون نمیده .برای درمان کیست تخمدان روش درمان هومیوپلتی ...

عزیز دلم سوال بد متوجه شدید ؟ میگم جراحی کیست تخمدان شدم بهد جراحیم تو موقع پریودی دردای تیزی و خنجری شکل سینه سمت چپ دارم حتی از درد سینه سمت چپ دست بهش نمیزنم که درد نگیره سونو سینه دادم مشکلی نبوده نمیدونم مشکل قلبیه یا گوارشیه چرا اینجوری شدم ؟

بعد جراحی کیست تخمدان میشه باردار شد؟ منم کیست تخمدان دارم و خیلی میترسم.آحه هنوز بچه ای ندارم. و قص ...

بله میشه باردار شد ترسی نداره عزیزم بیهوشی کاملت میکنن بعد عمل بیدار میشی میبینی همه چی تموم شده اتفاقا منم ازدواج نکردم و مجردم ولی عوارض عمل رو من مونده چون تخمدان از دست دادم درد سینه سمت چپ دارم اعصابمو خرد کرده 

2738
درد سينه ميتونه بخاطر فيبروكيستيك سينه باشه.بري سونو معلوم ميشه

یا ابولفضل یعنی دردای تیزی شکل میاد و میره برای درد فیبرو کیستیک سینه میشه؟ من میترسم نگرانم کرده همشم حالت تنگی نفس و تپش قلب برام ایجاد میکنه نمیدونم چرا اینجوری شدم 😢😢😢😢

نگراني نداره.منم فيبروكيستيك دارم.الان اكثر خانوما دارن.درد سينه خصوصا نزديك پريود از علايمش هست.سرچ كن ميبيني.ولي تنگي نفس و اين چيزا ديگه نداره.ببين برو پيش دكترت بگو ممكنه بخاطر بيهوشي باشه.بنظر من در اولين فرصت برو دكتر.شايد بخاطر داروي بيهوشي باشه

چه غريبانه تو با ياد وطن مينالي،من چه گويم كه غريب است دلم در وطنم🌷🌷🌷
تنگي نفس و اينا نداره.برو حتما دكتر.شايد بخاطر داروي بيهوشي باشه.

اخه من سی فروردین جراحی شدم نمیدونم مشکل قلبیه یا خدایی نکرده رگهای قلبمه که درداش حتی نفس گیر میشه تو پریودیم حتی این دردو با گوارش ادم اشتباه میگیره نمیدونم درد سینه است که خنجر میزنن برای قلبه سر در نمیارم دکتر زنان که رفتم سونو کامل داد گفت مشکلی نیست اما همچنان درد سمت چپ سینه رو دارم حالت نفس تنگی و تپش قلب برام‌ایجاد میشه نمیدونم برای یچه اینجوری میشم 

نگراني نداره.منم فيبروكيستيك دارم.الان اكثر خانوما دارن.درد سينه خصوصا نزديك پريود از علايمش هست.سرچ ...

ببینم فیلرو کیستیک‌چیه ؟ علاعمتون دردای تیزی و خنجری شکله تو سینه اتفاق میوفته براتون ؟ راستش این درد برای من میزنه به پشت سینمم میزنه یعنی پشتم نفس که میکشم عذاب اور میشه برام انگار خنجرم میزنن برای شما هم همینطوره ؟

ببینم فیلرو کیستیک‌چیه ؟ علاعمتون دردای تیزی و خنجری شکله تو سینه اتفاق میوفته براتون ؟ راستش این در ...

نه عزيزم.من فكر كردم منظورت از درد سينه همون درديه كه مث درد سينه قبل از پريوده.منظورم اون بود.نهايتش دكتر به ادم ويتامين اي ميده و خيلي وقتا تا قبل از چهل سال خودشون از بين ميرن.عزيزم شما بنظرم مشكلت اين نيست.حتما برو دكتر.احتمالا بخاطر بيهوشي باشه.بنظرم حتما برو دكتر.

اخه من سی فروردین جراحی شدم نمیدونم مشکل قلبیه یا خدایی نکرده رگهای قلبمه که درداش حتی نفس گیر میشه ...

برو پيش دكتر ريع.از قلب و اينا نيست.برو پيش دكتر ريه.من دوستم بعد از زايمان امبولي شده بود تنگي نفس داشت.با دارو رقيق كننده خون خوب شد.برو پيش دكتر ريه مشورت بگير.