2737
2734
عنوان

ساک حاملگی تا چند هفته ممکنه خالی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60748 بازدید | 124 پست
اندازه ساک حاملگیت تو اون هفته ای که رفتی چند بود؟؟؟

در‌مورد اندازه چیزی ننوشته بود ولی نوشته بود سنش پنج هفته و دو روز ک به حساب خودم پنج هفته و چهار روز بود ! فکر میکنم ۱۱ یا ۱۲ میلیمتر 

خدایا حاجت دلمو بده .....امیدم به خودته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هنوز نرفتم واسه پنجشنبه وقت سونو دارم 4 بهمن میشه میام میگم .شما کی رفتین سونو دکتر چی گفت ...

عزیزم حتما‌نتیجه سونوتو همینجا بگو منم شنبه آینده سونو دارم میام خبر میدم همینجا 

من هنوز نرفتم واسه پنجشنبه وقت سونو دارم 4 بهمن میشه میام میگم .شما کی رفتین سونو دکتر چی گفت ...

به من گفت ساک حاملگی با حدود منظم در محل مناسب با سن پنج هفته و دوروز در محل مناسب دیده شد . بدون فتال پل و کیسه زرده ! گفت دو هفته دیگ سونو تکرار شود برای بررسی تداوم حاملگی ! حالا شنبه که دارم میرم هشت هفتم تموم میشه .. به شما دقیق چی گفتن ؟

2728
به من گفت ساک حاملگی با حدود منظم در محل مناسب با سن پنج هفته و دوروز در محل مناسب دیده شد . بدون فت ...

اینم بگم سونو واژینال کردم شمام واژینال انجام دادی ؟

به من گفت ساک حاملگی با حدود منظم در محل مناسب با سن پنج هفته و دوروز در محل مناسب دیده شد . بدون فت ...

سن بازداریت کمه ایشالا که این دفعه رفتی صدای قلب جنین رو میشنوی 

والا من که دیگه اصلا امیدی ندارم فکر نکنم فرجی حاصل باشه ولی خدا رو چه دیدی شاید معجزه ای بیوفته که آدم انتظارشو نداره من تو نی نی سایت خبلی ها رو دیدم که کفتن با وجود اینکه سونوی هر هفته دادن گفتن پوچ بوده و تو سونوی آخر گفتن صدای قلبش هم هست یا اصلا پوچ نبود تو سونوگرافی نمیدیدن جنین رو .من سونوی شکمی تو هفته 8 انجام دادم  باشه خانمی حتما میام اینجا میگم 

دکتر گفت تا یکی دو هفته به خونریزی میوفتی که خودش دفع میشه .میخواست دارو بده برا سقط من قبول نکردم گفتم دو هفته هم صبر کنم چون من لکه بینی ندارم تا به الان .هیچ دارویی هم استفاده نکردم فکر کنم چسبندگیش زیاده که به خونریزی نمیوفتم با این وضعیت برا من سقط هم خیلی سخت میشه .خونوادم خیلی امیدوارم میگن میری صدای قلبشو میشنوی ولی من 99 درصد فکر میکنم سقط میشه

اینجا دیدم یکی نوشته بود که از هفته 7 تا هفته 10 ام 3 بار رفته بود سونو که گفته بودن پوچ هست و سقط کن .اونم دارو خورده بود و به خونریزی افتاده بود و رفته بود بیمارستان که ساک حاملگی هم دفع میشه و توش یه جنین بوده خیلی ناراحت شدم اینجور اتفاق ها هم میوفته.تا هفته 10 تا 12 ام باید صبر کرد

2738
اینجا دیدم یکی نوشته بود که از هفته 7 تا هفته 10 ام 3 بار رفته بود سونو که گفته بودن پوچ هست و سقط ک ...

اره عزیزم حداقل تا هفته ۱۱ ۱۲ صبر کن ایشالا صدای قلبشو میشنوی دیگ هرچی خواست خداست من به زور از خدا نخواستمش اگه خودش صلاح میدونه نگهش داره اگه هم نه که ........... ! خبرشو اینجا میدم منتظر خبر شمام هستم

اینجا دیدم یکی نوشته بود که از هفته 7 تا هفته 10 ام 3 بار رفته بود سونو که گفته بودن پوچ هست و سقط ک ...

سونوی شکمی اشتباه زیاد داره ولی من واژینال کردم و کیسه زرده نبود یکم نگرانم توی اون سن حاملگیم کیسه زرده باید دیده میشد 

سونوی شکمی اشتباه زیاد داره ولی من واژینال کردم و کیسه زرده نبود یکم نگرانم توی اون سن حاملگیم کیسه ...

آره دیگه هرچی خدا بخواد همون میشه اصلا نگران نباش .باید با واقعیت کنار اومد چه میشه کرد فردا میام میگم ساعت 11 وقت دکتر دارم 

عزیزم حتما‌نتیجه سونوتو همینجا بگو منم شنبه آینده سونو دارم میام خبر میدم همینجا 

سلام خانمی من رفتم سونوگرافی که بازم پوچ و ساک هم اندازه هفته 8 مونده الانم مطب هستم منتظرم دکتر بیاد ببینم چطوری باید سقط کنم منتظر خبرای خوب شما هستم ایشالا

سلام خانمی من رفتم سونوگرافی که بازم پوچ و ساک هم اندازه هفته 8 مونده الانم مطب هستم منتظرم دک ...

نگران نباش ایشالا بعدی.هرچی خواست خداست منم خودمو برای شنیدن هر خبری آماده کردم هرچی خدا بخواد .شنبه خبر میدم

سلام خانمی من رفتم سونوگرافی که بازم پوچ و ساک هم اندازه هفته 8 مونده الانم مطب هستم منتظرم دک ...

عزیزم چی شد ؟ دکترت چی گفت ؟ من امروز رفتم سونو ضربان قلبش بود ولی کیست ۷ سانتی دارم توی تخمدان چپم یه مشکل حاد دیگ ایجاد شده واسم !

عزیزم چی شد ؟ دکترت چی گفت ؟ من امروز رفتم سونو ضربان قلبش بود ولی کیست ۷ سانتی دارم توی تخمدان چپم ...

اصلا مشکلی ایجاد نمیکنه فکر کنم هر قدر که جنین رشد کنه کیست خودش کوچیک میشه نگران نباش عزیزم ایشالا به سلامتی به دنیا بیاری منم با قرص نتونستم سقط کنم فردا میرم بیمارستان بستری بشم بازم تلاش کنم برا سقط اگه هم نشد که کورتاژ کنم قسمت نبوده انگاری .ایشالا حاملگی بعدی ☺😊

2706