2733
2739
عنوان

ساک حاملگی تا چند هفته ممکنه خالی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60749 بازدید | 124 پست

ببین بارداری پوچ به کروموزوم ربط داره که قشنگ تقسیم نمیشه و جنین بوجود نمیاد اگه هم بوجود بیاد نطفه ضعیفی میشه و شاید مشکل کروموزومی داشته باشهببین دلت میخواد توی غربالگری بهت بگن مشکل داره؟پس همون بهتر که بوجود نیاد . ولی اگه دیده بشه با ضربان قلب توپ یعنی عالی عالی هستش

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاءالله خدا زودتر بهت یه نی نی سالم بده با یه بارداریه راحت.. ببخشید کنجکاوی میکنم ولی دوقلوهات چر ...

خواهش میکنم دوقلوهام هفته ۳۲داخل شکمم مردن یهویی . خون داخل بندنافشون لخته بسته بود 

خدایا بخاطر دسته گلی که بعد چهارسال بهم عطا کردی شکرگزارتم . هرچند نمیشه جای شکرشو بجا اورد 

ای وااای پس یعنی مشکلی نداشتن... حتما دوقلو هم دوست داری.. خدا بهت دوباره بده.. من بعد از این که 9 ماه پیشگیری کردم بعد از یک سال حامله شدم و صدای حاملگیم همه جا پیچید الان خیلی نگرانم سقط بشه و سرخورده بشم..دو ساله ازدواج کردم.. از طرف فامیل شوهر همه بهم گفتن یک دوماه بیشتر پیشگیری نکن زود بذار بشه وگرنه به دوا درمون میفتی یا بچت نمیشه.. الان هم که بعد یه سال شد بدون اینکه خودمو شوهرم مشکلی داشته باشیم اینجوری داره میشه.. میدونم ناراحتیه سقط از یه طرف حرفای بقیه هم از یه طرف دیوونم میکنه...

2728
ای وااای پس یعنی مشکلی نداشتن... حتما دوقلو هم دوست داری.. خدا بهت دوباره بده.. من بعد از این که 9 م ...

عزیزم منم همچین فکرایی میکردم اولا تقصیر خودته که به همه جا خبرشو پخش کردی مثل من که چخش کرده بودم . دوما مگه چندساله که ازدواج کردی بزن تو دهن همه والا . من شش ساله اومدم خونمون بعد دوسال بچه خواستم که اونم اینجوری شد ولی من و شوهرم اجازه ندادیم کسی حرفی بزنه مخصوصا شوهرم که اجازه نداد تا الان کسی بهم چیزی نگفته بجز اینکه خودم بارداری کسی رو میشنوم یجوری میشم . خودتو داغون نکن خدا خواسته مگه میشه جنگید با خدا؟این نشد یکی دیگه خودت سالم شوهرت سالمه بازم میشه از قدیم گفتن بچه اول مال کلاغه . روحیتو ببر بالا همین جای من بودی چیکار میکردی عزیزم با سن کم همه چی رو تجربه کردم

خب پس سنت کمه.. من 27 سالمه واز اولش بچه دوست داشتم ولی شرایط خونمون خوب نبود... شوهرمم خیلی خ به خداروشکر کسی هم مستقیم بهم دستور نداده بچه دار شو و از این حرفا ولی خودم بیشتر ناراحتم که چرا اینجوری داره میشه... در مورد خبر حاملگی هم من به درجه یکا گفتم که میشن خانواده شوهرمم که 7 تا بچه ان به درجه یکا گفت و تاکید کرد که به کسی نگن اونا هم به بچه هاشون گفتن بچه هاشونم به بقیه گفتن.. اینجوری شد که پیچید.. ولی یه قول تو نباید پخش میشد انشاءالله خدا برام نگهش داره ولی اگه خدا نخواست بعدی رو تا 4 یا 5 ماهگی نمیگم... 

خب پس سنت کمه.. من 27 سالمه واز اولش بچه دوست داشتم ولی شرایط خونمون خوب نبود... شوهرمم خیلی خ به خد ...

انشالله عزیزم مواظب خودت باش 

هفته دیگه میرم دکتر.. حتما میام خبرشو میدم.. فقط و فقط از شما مادرای دل شکسته یا مادرایی که خدا نی نیشون رو تو بغلشون گذاشته التماس دعا دارم و دعا کنین منم نی نیم رو تو بغلم صحیح و سالم بگیرم.. 

2738

سلام خانومای عزیز.. من اومدم بعد ده روز.. شاید کسی پیگیر پیام قبلی من نباشه ولی گفتم جواب این ده روز رو بگم شاید یکی مثل من سوالش باشه... خداروشکر بعد ده روز که رفتم سونو هم جنین دیده شد هم ضربانش زد.. و سن دقیق جنین رو 6 هفته و 4 روز برام زد... با اینکه با حساب آخرین پریودم من الان باید 10 هفته باشم.. پس امیدوار باشین.. اگه دکتر گفت ضربان نداره وجنین دیده نشد زود نگین بارداریه پوچ چون معلوم نمیشه لقاح کی صورت گرفته... خودم تو این ده روز از استرس زیاد مردم و زنده شدم.. چون یادتون باشه گفتم دکتر بهم گفت 80 درصد سقط میشهِ. ولی خداروشکر فعلا نی نیم میخواد برام بمونه.. دعا کنین سالم باشه .. انشاءالله همه کسایی که نی نی میخوان زودتر خدا بهشون بچه بده. 

سلام خانومای عزیز.. من اومدم بعد ده روز.. شاید کسی پیگیر پیام قبلی من نباشه ولی گفتم جواب این ده روز ...

خدا روشکر، خیلی خوشحال شدم، الهی خدا نگهدار نی نیت باشه 

واسه منم دعا کن چون دقیقا دقیقا شبیه خودتم کاش منم برم همینطور باشه 

خواهش میکنم برای سلامتی و شفای بچه هام یه صلوات بفرستید.... انشالله با نفس های حق شما خدا دل منو هم شاد کنه

به منم گفتن تو هفته 8 ساکت خالیه ولی منم امید دارم هفته بعد میرم ببینم چی میشه من علایم حاملیگیمو هنوز دارم و نه لکه بینی داشتم نه خونریزی .پست های شما رو میبینم خیلی امیدوار میشم کاش واسه منم بمونه 

به منم گفتن تو هفته 8 ساکت خالیه ولی منم امید دارم هفته بعد میرم ببینم چی میشه من علایم حاملیگیمو هن ...

عزیزم شما رفتی سونو ؟ چی شد ؟ شرایط منم اینجوریه قراره پنج بهمن برم سونو. خیلی استرس دارم

خدایا حاجت دلمو بده .....امیدم به خودته
عزیزم شما رفتی سونو ؟ چی شد ؟ شرایط منم اینجوریه قراره پنج بهمن برم سونو. خیلی استرس دارم

من هنوز نرفتم واسه پنجشنبه وقت سونو دارم 4 بهمن میشه میام میگم .شما کی رفتین سونو دکتر چی گفت یکم توضیخ بدین

2706