2737
2739
عنوان

ساک حاملگی تا چند هفته ممکنه خالی باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60749 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مال شما موند عزیزم منم مثل شمام راهنماییم می‌کنی لطفا؟  

سلام عزیزم نه نموند آخر آبان سقط کردم دکتر اصرار ب کورتاژ داشت ولی من نرفتم خودش توی ده هفته افتاد

دوماه بعدشم اقدام کردم و شکر خدا گرفت، دعا کن این واسم بمونه الان ماه هشتم

تو هم نگران نباش خودت رو تقویت کن و توکلت ب خدا باشه عزیزم

خواهش میکنم برای سلامتی و شفای بچه هام یه صلوات بفرستید.... انشالله با نفس های حق شما خدا دل منو هم شاد کنه
سلام عزیزم نه نموند آخر آبان سقط کردم دکتر اصرار ب کورتاژ داشت ولی من نرفتم خودش توی ده هفته افتاد ...

الهی فدات بشم من که نی نی داری، مطمینم یه مامان عالی میشی و نی نی تنش سلامتیه و برات خوشبختی با خودش میاره منم هفته دهم هستم تقریبا یازدهمم، هیچ لک و نشونه ای ندارم برای سقط، نه درد نه لک نه خون، امیدوارم وقتی میرم بگه اشتباه بوده و جنین دیده میشه، چون رفتم هفته هفت گفت نه جنین داری نه زرده، تا حالا باید دفع می‌شود اما خبری نیست ، نرفتم واسه سقط،صبر کردم گفتم به خونریزی بیفتم اما هنوز هیچی ،،،.... خدا کنه منم مامان شم، بازم ممنون از وقتی که گذاشتی برای پاسخ🥰🥰🥰🥰🥰

2731
الهی فدات بشم من که نی نی داری، مطمینم یه مامان عالی میشی و نی نی تنش سلامتیه و برات خوشبختی با خودش ...

ممنون از محبتت مهربون، بیا ی خبر از خودت بده گلم... انشاءالله خوش خبر باشی 

خواهش میکنم برای سلامتی و شفای بچه هام یه صلوات بفرستید.... انشالله با نفس های حق شما خدا دل منو هم شاد کنه
مهم اندازه الانه . هفته پنج همون قدری میشه اندازش . بنظرم شیاف استفاده نکن خانومی پروسه سقط به عقب م ...

سلام عزیزم من ساکم ۲۷ میلی جنین دیده نشده . چیکار ونم سقط شه شما چیکار کردی سقط شد؟

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
2740
سلام خانومای عزیز.. من اومدم بعد ده روز.. شاید کسی پیگیر پیام قبلی من نباشه ولی گفتم جواب این ده روز ...

عزیزدلم انشاالله  بسلامتی منم دقیقا تو همین حال شما هستم قرار برم برا سونو دوم سونو اولم فقط کیسه خالی بود هیچی توش نبود دکتر گفت دیگه تشکیل نمیشه 😭😭😭😭ذاغونم بارداری اولمه دلم نمیخواد از بین بره 😭😭😭خودم حساب کردم باید ۸هفته یا ۹هفته باشم ولی سونو زد ۶هفته ۱۰روز بیشتر یا کمتر نمیدونم چی میشه تروخدا برا منم دعا کن

عزیزدلم انشاالله  بسلامتی منم دقیقا تو همین حال شما هستم قرار برم برا سونو دوم سونو اولم فقط کی ...

عزیزم شما چیکار کردی؟ منم امروز ب حساب خودم ۷ هفته بودم ولی سونو گف ۵ هفته. و جنین رو هم ندید

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰
عزیزم شما چیکار کردی؟ منم امروز ب حساب خودم ۷ هفته بودم ولی سونو گف ۵ هفته. و جنین رو هم ندید

من رفته بودم بعدش جنین دیدن ضربانم داشت عزیزم ولی بعد ک برا غربالگری رفتم قلبش واستاده بود و متاسفانه سقط شد😔

انشاالله ک نی نی شما باشه و ب سلامت بدنیا بیاد

من رفته بودم بعدش جنین دیدن ضربانم داشت عزیزم ولی بعد ک برا غربالگری رفتم قلبش واستاده بود و متاسفان ...

ای وااای خیلی ناراحت شدم

خیلی برام دعا کن مهربون من بعد از ۳ سال انتظار خدا بهم نینی داد😔

ای وااای خیلی ناراحت شدم خیلی برام دعا کن مهربون من بعد از ۳ سال انتظار خدا بهم نینی داد😔

الهی عزیزدلم انشاالله نی نی کوچولوت سالم و سلامت بدنیا میاد نگران نباش بدترین چیز برای زن باردار استرس من الان ک بچه ام سقط شده غصه اینو دارم ک ای کاش کمتر استرس داشتم نگرانی داشتم چیزی ک بخواد پیش بیاد میاد عزیزم پس سعی کن تا میتونی ب هیچ چیز اهمیت ندی و فقط سلامتی خودت و جنینت مهم باشه برات برا منم دعا کن ک خدا باز بهم ی نی نی بده ک از این همه فشار روحی خلاص شم خدا سر دشمنمونم نیاره خیلی حس بدیه خیلی😔😔

الهی عزیزدلم انشاالله نی نی کوچولوت سالم و سلامت بدنیا میاد نگران نباش بدترین چیز برای زن باردار است ...

انشاالله زودتر یه نینی سالم و تپل بیاد تو دلت

صلوات میفرستم برات گلم😘

2706