2737
2739
عنوان

رژ قرمز خوب ميشناسى؟😍💄

658 بازدید | 83 پست

بچه ها كسى رژ قرمز خوشرنگ بادوام ترجيحا مات و غير مايع ميشناسه كه استفاده كردين و راضى هستين؟قيمتشم حوالى تا ٦٠ تومن💋

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دبورا قرمز دارم،عالیه،پوپا و آرت دکو هم عالین عالی....قیمتاشم نمیدونم

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ
2738
دبورا قرمز دارم،عالیه،پوپا و آرت دکو هم عالین عالی....قیمتاشم نمیدونم

دبورا كدوم سريش و شماره شو دارى؟يا بقيه شماره رژو دارى؟من وقت ندارم بگردم😣😣😣

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂
شماره اشو ندارم مال من آلبالوییه ولی رفتی مغازه بگی رنگش رو بهت میده  کلا رژ فقط کاپریس  ...

اكى مرسى عزيزم❤️

😍

اره مارک اون رژ خیلی خوبه

انسان ها تنها موجودات روی زمین هستند که ادعا میکنن خدایی وجود داره همچنین تنها موجوداتین که رفتاراشون طوریه که انگار خدایی وجود نداره
2706