2733
2734

خواستم بپرسم اگربه کسی که تلگرامش ایدی نداره بخوام پیام بدم وشماره ام پیشش نیفته چکارکنم خودم ایدی دارم ؟

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️

به ایدی فقط باس پیام بدی

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باید طرفت هم آی دی داشته باشه

در زندگی زخمهایی هست که مثل خوره در انزوا روح را آهسته میخورد و میتراشد.این دردها را نمیشود به کسی اظهار کرد چون عموما عادت دارند این دردهای باور نکردنی را جزو اتفاقات و پیش آمدهای نادر و عجیب بشمارند و اگر کسی بگوید یا بنویسد مردم بر سبیل عقاید جاری و عقاید خودشان سعی می کنند آنرا با لبخند شکاک و تمسخر آمیز تلفی کنند.                          بوف کور  صادق هدایت
2740
اره عزیزم دارم 

اگه شمارش تو گوشیته حتی اگه از لینکم وارد میشدی میفتاد شمارش فقط راهش اینه که باگوشی یه نفر بهش پیام بدی ویه سوال الکی بپرسی به عنوان اینکه اشتباه فرستادی بعد پیام اونو بفرستی رو گوشی که شمارش ذخیره نیست واز لینکش پیام بدی

اگه شمارش تو گوشیته حتی اگه از لینکم وارد میشدی میفتاد شمارش فقط راهش اینه که باگوشی یه نفر بهش پیام ...

ممنونم عزیزم 

🔹️🔷️🔹️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم🔹️🔷️🔹️