2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من پیش دانشپور میرم فعلا که راضی هستم سونو بین قبادی و روحی موندم قبادی بچه اولم پیشش میرفتم راضی بودم خیلی بچه دوم دلم میخواد پدر پسر باهام بیان قبادی همراه راه نمیده 

سلام مامانا دیگه کسی نمیاد اینجا🙁🙁🙁

چرا هیچ دکتری سزارین نمیکنه دیگه توو مازنذران😭😭😭😭

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
خانمی شما هم مثل من درگیر دکتر برا سزارین هستین،کسی رو پیدا نکردین؟

اره🙁کسی سزارین نمیکنه مگر اشنا داشته باشی 

خدای خوبم من بهت ایمان دارم میدونم معجزه تو بهم نشون میدی و خوابم تعبییر میشه ❤️❤️خداروشکر که معجزه تو بهم‌دادی خدایا تا اخر برام حفظش کن به حق حضرت زهرا ☺️😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد 
مامانای عزیز ساروی من کار هاشور و سایه ابرو انجام میدم با متد میکروپیگمنتیشن...همه رنگهایی که استفاد ...

عزیزم کدوم سالن هستی؟

و خداوند سر را افرید که در زندگی خودتان باشد نه در کامنت دیگران
عزیزم بیمارستان حکمت هم هست مال تامین احتماعیه هزینه اش هم خیلی پایین تره نسبت به بقیه بیمارستان ها ...

سلام عزیزم. داشتم سرچ میکردم پست شمارو راجع به بیمارستان حکمت دیدم. ببخشید خواستم بپرسم من دکترم تو بیمارستان حکمت کار نمیکنه. اگه بخوام بیمارستان حکمت زایمان کنم میتونم این دوماه آخرو برم پیش یکی از دکترای بیمارستان حکمت؟  بعد اگه برم نمیگه تاالان کجا بودی یا دکترتو چرا عوض کردی؟ قبولم میکنه؟ممنون میشم جوابمو بدید

میشه ی دکتر  زنان خوب تو ساری بهم معرفی کنید.ک با حوصله با مریضش برخورد کنه.و فقط یه مریض پذیرش ...

دكتر هدي طبرستاني

عاليهههه

تو قارن ساختمان شفاس

دخترم😍 نعمت خونم برکت خونم خوش اومدی ب زندگی من و بابایی❤️
2706