2733
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من دکتر ایمانه احمدی میرم ۱سال تحت درمان بودم الان هفته ۲۲ هستم‌خدعروشکر. فلوشیپ منظور فوق تخصص نابا ...

سلام، خانمی شما زایمانت طبیعی بود یا سزارین؟ اگه سزارین بود از کار خانم دکتر احمدی راضی هستی؟

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها بود، طلبِ عشق زِهر بی سر و پایی نکنیم👌🏻 عشقم همسرم، جونم دخترم👨‍👩‍👧
دکتر ایمانه احمدی عالیه. تک تک مریض میبینه. دستگاه سونو داره. خیلی مهربونه. من ناباروری داشتم و خدار ...

سلام عزیزم، میتونم بپرسم شما مشکلتون چی بود؟ من میخوام ای وی اف کنم، دکتر احمدی انجام میدن؟

سلام دوستان اگه کسی پستمو دید لطف ککه راهنماییم کنه ممنون میشم، یه بچه ده ساله دارم دوساله تو اقدامم باردار نمیشم

کار مریم طباطبائی پور بهتره یا شیده نصری؟ تورو خدا اگهمیدونید راهنماییم کنید

مطب طباطبائی پور یبار رفتم خیلی شلوغ بود خودشونم زیاد گوش نمیدن به حرفا دو دلم دوباره برم یا نه که شیده نصری رو بهم پیشنهاد دادن

سلام دوستان اگه کسی پستمو دید لطف ککه راهنماییم کنه ممنون میشم، یه بچه ده ساله دارم دوساله تو اقدامم ...

ببخشید شما پیش دکتر طباطبایی پور رفتید؟ راضی هستید؟ دکتر مریم طباطبایی پور؟

ببخشید شما پیش دکتر طباطبایی پور رفتید؟ راضی هستید؟ دکتر مریم طباطبایی پور؟

بله قبل عید رفتم دو مرحله امپول اچ ام جی و اس سی جی زدم تاثیر نداشت بهم گفت باید آی یو آی انجام بدی دیگه قسمت نشد برم دو دلم نمیدونم دکترمو عوض کنم،  پیش کی برم ساری که زودتر نتیجه بگیرم