2737
2734

من خداروشکر از دوهفته پیش تکونای نینی رو احساس میکنم ولی یه روز مثلا از ساعت ۹صبح تا ۱۱شب یه کله در حال ضربه زدنه طوریه که دستم و می زارم زیر شکنم کامل حس میکنم ولی یه روز میبینی صبح فقط یه ساعت تکون میخوره شبم یه ساعت دختر اولم خیلی کم بود تکوناش درحدی که فقط هفته های آخر می فهمیدم اونم خیلی آروم ولی الان نمیدونم اگه الان تکوناش  کم میشه نگران بشم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دقیقا من این روزهای شما رو طی کردم

الان نی نی کم توان هست همین که روزی یه بار لگد بزنه خوبه یا میتونی تقسیم بندی کنی صبح یه لگد ظهر یکی و شب یکی تا ٢٨ هفتگی به بعد باید دقت کنی 

الان نیازی نیست زیاد دقت کنی

راستی منم نی نیم دختر هست که خیلی تکونهاش کم و آرومه تا بخواد یه حرکت کنه دقم میده

یعنی الان بعضی روزا خیلی کمه اشکال نداره

نه اصلا

بعضی روزا یکی هم حس کنی بسه

اما اگه ۲۶ به بعد حرکات کم شد باید نگران شی نه الان

لبــــانت سیـب ممنوع بهشتی🍎تو زیبایی و دور از هرچه زشتی☀️بــرای بــــردن غــــم از دل من بخند ای دختر اردیــــبــهشتی🌸🌼🌹
دقیقا من این روزهای شما رو طی کردم الان نی نی کم توان هست همین که روزی یه بار لگد بزنه خوبه یا میتو ...

منم دختر اولیم خیلی کم بود ولی این دخترم ماشالله بعضی روزا انگار داره توشکمم کاراته بازی میکنه

2738

عزیزم منم همینطوریم نگران بودم حتی پیش دکتر رفتم گف تا هفته 28 مهم نیس تکونا..همینقد که تکون بخوره کافیه نظم و مدلش مهم نیس از 28 هفته به بعد باید منظم باشه و دوساعتی 10 تکون و توی روز بین15-20 لگد

دختر زودتر تکون میخوره یا پسر؟ تکوناشون فرق داره؟ کدوم تکونش بیشتره کدوم کمتر

نمیدونم ولی فکر کنم فرقی نداره چون برای من دوتاش دختره ولی زمین تا آسمون باهم فرق دارن من سر اون یکی التماس میکردم یکم تکون بخوره من ببینم شکنم و ولی انشالله این هم خیلی زودتر فهمیدم هم از الان اگه راه داشته باشه میخواد بیاد بیرون کامل میفهمم 

2706