2733
2739
عنوان

کی از قوانین مستاجری سر در میاره؟

120 بازدید | 25 پست

ببخشید ما صاحبخونه مون خیلی نامردی داره میکنه.

ما از موعدمون دو ماه گذشته و قرارداد کتبی هم ننوشتیم داره سواستفاده میکنه.

یه دفعه میگه همین الان باید پاشین میرم دنبال مستاجر جدید.

حالا ما هم داریم با هر بدبختی پا میشیم نکشه به دعوا مرافه. خونه شو خودمون رنگ زدیم تمیز کردیم یک قرونم نداد. حالا دلم نمیخواد با اون رنگی که ما زدیم کیف کنه یکی دیگه رو بدون زحمت بیاره بشونه اینجا. ما اگه دیوارا نامرتب باشه میتونه پولمون رو نده؟ بعد بره این دوماه اضافه ما قرار داد نداریم میتونیم اجارش رو مثل پارسال بهش بدیم؟

بزرگی ما به هدفی است که در سر داریم و آن را می جوییم.
شما اکنون چه هدفی در سر دارید؟ به همان میزان عظیم هستید.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونید اینکارو کنید اون دستش به هیچ جا بند نیست اما بینتون جنگ میشه دیگه یارو قاطی میکنه دیواراهم کثیف باشه اگه قولنامه قبلی ذکر شده باشه که خونه نقاشی شده تحویل داده شده میتونه خسارت بگیره اما درحال حاضر دستش به هیچ جا بند نیست چون قولنامه نداره

.....
2728

اخه خیلی نامردی کرد . یه جوری بد حرف میزد انگار اومدیم به زور خونشو غصب کردیم نمیخواییم بریم. یه ماه بهمون وقت نداد ما دنبال خونه بگردیم بعد پاشیم. تازه بهش میگیم بابا خونمون اماده نیست کجا بریم. میخواست بره دنبال حکم تخلیه و از این حرفا.

بابت اجاره که بله باید مثل قبل بدین فقط اگه این ماه اخر اگه کامل بشینین مثل قبل اگه کمتر که باید کمتر بدین, و رنگ هم خب اگه چیزای دیگه اضافه کردین اونارو بردارین ولی اگه نکردین رنگ رو نمیشه کاری کرد, ممکن بیاد بگه دیوارا تمیز بود ضما خراب کردین ازتون کم کنه و اینم بگم صاب خونه یه مقدار از پولتون رو نگهمیداره برای قبض اینا فکر کنم حدود چهارصد تومن 

2738

خونش نقاشی نبود همون گچی که ساختمون رو موقع ساخت میکنن تحویل میدن بود. 

اخه خیلی نامردی کرد . یه جوری بد حرف میزد انگار اومدیم به زور خونشو غصب کردیم نمیخواییم بریم. یه ماه ...

شما اگه قرارداد داشتین توش قید میشه که صابخونه باید یه ماه وقت بده اگه میخاد خونش تخلیه شه

‏بعد تظاهرات چی‌میچسبه؟_آغوشش؟نه بابا فقط ساندیس

اره زبونی. فکر میکردیم ادمای خوبی ان. شوهر من خیلی سادست. هیچی بلد نیست. حالا این دو ماه اضافه رو میشه مثل قبل پس بهش بدیم؟

اگر قرار داد ننوشتید کاری نمتونه کنه  پول رنگ باید کم بشه ازش فقط مواظب باش آنکه حقا فکر میکنی حقته انجام بده درسته همه کاری قانونی تو میتونی انجام بدی ولی شرعی را نظر کن نه قانونی 

طبق قانون اگر پول از کسی بگیری مدرک ندی حق بت تو است ولی شرع قبول نداره  شرعا فکر کن خدا کمکت می‌کنه 

2706