2737
2734

یه رنگ قهوه ای قشنگ میشه بگین برای موهام 

این رنگ موهام

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

این چ رنگیه؟

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رنگای که من دوس دارم 

دارچینی 

بسکویتی و شکلاتی 

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖
رنگای که من دوس دارم  دارچینی  بسکویتی و شکلاتی

وای گشنم شد

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
یه چیز بگم ب من ربط نداره ها ولی توی موهات موی تیکه شده زیاده رنگ کنی بیشترم میشه کاش اول موهاتو بهش ...

با اجازه استارتر 

موهای من داغونه تیکه شده و زبر شده مثل سیم ظرفشویی چیکار کنم

2738
وای گشنم شد

😂😂😂😂

دلیل ندارد بـہ توفکر کنم تو ناخوآگاه در ذهن منی...برای حل شدن مشکلاتمون یه صلوات مهمونم کنید...مامان جون نمیخوای بیایی تو دلم نمیخوای منم حس مادر شدنو بچشم چشم انتظارتم عزیزمادر بیا و سوپرایزم کن بیا و تنهایامو جبران کن بیا همدمم شو بیا که پا به پای هم بچگی کنیم اگه من بچگی نکردم با هم دیگه جبران کنیم اگه حس مادر و دختریو نچشیدم بیا منو تو با هم بچشیم منتظرتم عشق کوچولوی من💖
یه چیز بگم ب من ربط نداره ها ولی توی موهات موی تیکه شده زیاده رنگ کنی بیشترم میشه کاش اول موهاتو بهش ...

مال منم اینجوریه 

آرایشگره تیغ کشید از بالا تا پایین 

چکار کنم جون بگیرن 

همش توهوان 😐😐😐

من هنوز زنگ نکردم اینجوریه نمیدونم چکارش کنم😢

خدایاشکرت خواهرم نی نی دارشد😍😍

موهام هایلات بوده دوبار روش رنگ زدم

من هنوز زنگ نکردم اینجوریه نمیدونم چکارش کنم😢

روغن درمانی و ماسک ترمیم کننده و رعایت یه سری مسائل مثل سشوار و اتو و بابلیس و اصطکاک و اینا همش موثره و این نوع موها وقتی رنگ بشن بیشتر اسیب میبینن

2706