2737
2739
عنوان

خیلی سخته مجبور ب تحمل باشی

344 بازدید | 26 پست

شوهرم رو اصلا دوست ندارم ولی صرف پرداخت اقساط وام خونم که پارسال عوضش کردم مجبور به تحملشم تا شهریور 98که قسط هام تموم بشه اما تا این تاریخ خیلی واسم سخته تایم هایی رو که توخونه ام باهاش محاله روزی رو که باهمیم حتی واسه سه ساعت فحش نده و پرخاشگری نکنه خیلی  نسبت بهش سردم و ازش متفرم.اصلا هم راضی ب رفتن مشاور نیست و مشکلات اخلاقی و روحی زیادی داره و هیچ احساسی بهش ندارم جلو غریبه و اشنا و همه فحاشی میکنه اما مجبور به تحملشم تا همون تاریخ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر بد مرد بد دهن باشه خیلی رو اعصابه

دقت کنین!!!! قبل عقد و دوران آشنایی:نامزدی👈👈👈ثبت محضر و اومدن اسم ها به شناسنامه ها:دوران عقد👈👈👈شروع زندگی مشترک در منزل مشترک :عروسی!
2738

اما خوشبختانه درروز ا سرکاره و یا اگه هست خوابه.اما کافی یساعت بیدارباشه جلو بقیه ابرو واسم نمیذاره با چشم غره رفتن و فحاشی و تهدید به زدن و بی احترامی ی مسره دوسال و نیمه دارم نگرانم ازش الگو نگیره تا جدا بشم سه سال و نیمش میشه

بدبختانه وام ها هم بناممه اگه الان جدابشم اقساط رو دوش مامانم میافته البته ازلحاظ مالی اکی هستن مامانم اما نمیخوام قسر در بره بعد هفت سال عذاب دادنم

اره اگه بگم دیگه نمیخوام زندگی کنم و مهریه نخوام احتمالش هست توافقی قبول کنه اما الان خیلی زوره مهریمم ببخشم اما بعد قسطا حتما می بخشم درقبال حضانت پسرم چون توان پردداخت نداره

اما فقط اینکه در مقابل فحش و بی احترامی و پرخاش گریش باید سکوت کنم واسم سخته و اینکه چون حس بهش ندارم کشش ب رابطه هم باهاش ندارم و از سر واکنی هست حالا اینا مهم نیست خیلی نگرانیم الگو برداری پسر دوسالمه نکنه تا سه سالیش الگوشو از این وحشی بگیره

2706