2737
2734
عنوان

تا حالا احساسی مثل من داشتید؟

949 بازدید | 194 پست

حس می کنم گم شده ام، واقعا ترسناکه، هیچ جا هیچ کس رو نمیبینم که شبیه من فکر کنه یا حداقل کمی مثل من. نمیدانم مشکل از منه یا دیگران؟

نمیدانم چرا حس میکنم توی سیاره عجیبی گیر افتاده ام که هیچ کس زبانم را نمی فهمه.

مادرم رو سالها پیش در یک صبح سرد پاییزی برای همیشه از دست داده ام.

پدر فداکارم به شدت درگیر کار و زندگی و حفاظت از خواهر و برادر مجردم است ، رویی برای دردو دل با او ندارم، در ضمن نمی خواهم حتی ثانیه ای دل مهربانش نگران من و زندگیم باشد.

خواهر و برادرم درگیر کار و درس و پیشرفت و زندگی اند، از وقتی به خانه خودم رفته ام انگار در جمعشان بیگانه ام، باهم ب تئاتر و سینما و تفریح می روند. حق ندارم دلخوشی های کوچکشان را با گلایه هایم به هم بزنم.

همسرم مرد پاک و خوب و مهربانیست اما به شدت شیفته پیشرفت و قدرت در کارش، تمام مکالمات ما حول و حوش کار و همکاران غیر قابل اعتماد و مدیر بدخلق و .... می چرخد، گاهی عذاب وجدان میگیرم که با احساساتم و وابستگی هایم سد راه پبشرفتش باشم.

خانواده همسرم هم خوب و مهربانند اما تمام مکالماتشان حول و حوش  جهیزیه دختر فلانی و لباس عقد عروس فلانی و .... میگذرد.

گاهی به نی نی سایت میام تا شاید هم صحبتی پیدا کنم، ولی اینجا هم جز حرفهای خاله زنکی ، خیانت و چشم و هم چشمی و گلایه ازخانواده شوهر و ... چیزی پیدا نمی کنم.

سرتان را درد آوردم،البته این را بگویم که تحصیل کرده و شاغلم، این همه گلایه ناشی از بیکاری نیست.

فقط خسته ام، احساس میکنم گم شده ام، کسی من را درک می کند؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا؟ مثل من فکر میکنید؟ 

من کلابه پوچی رسیدم😁😐همه چی برام بی معنیه😞

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔

همه همینن غصه نخور

اونایی که خاله زنک شدن دیدن اگر فیلسوفانه به زندگی نگاه کنن به ته خط میرسن و باید تمومش کنن 

خودشونو همرنگ جماعت کردن که این زندگی رو سر کنن

لِلَّهِ مُلْكُ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ يَخْلُقُ مَا يَشَاء يَهَبُ لِمَنْ يَشَاء إِنَاثًا وَيَهَبُ لِمَن يَشَاء الذُّكُورَ(از آن خداست فرمانروایی آسمانها و زمین هر چه بخواهد می آفریند به هر، که بخواهد دختر می بخشد و به هر که بخواهد پسر می بخشد)أَوْ يُزَوِّجُهُمْ ذُكْرَانًا وَإِنَاثًا وَيَجْعَلُ مَن يَشَاء عَقِيمًا إِنَّهُ عَلِيمٌ قَدِيرٌ(و یا هم پسر دهد و هم دختر و هر کس را بخواهد عقیم می گرداند، زیرا او دانا و تواناست) سوره شوری آیه ۴۹ و ۵۰
2738

فکر میکنم همه ما به نوعی این حس رو داریم. بعضیها مقطعی و کوتاه بعضها هم مثا شما همه جا و با همه کس. من خودم هر وقت نماز میخونم بدجوری اروم میشم.  میدونم حتی اگه کسی منو درک نکنه اون حرفهامو کامل میفهمه. 

خدا مادرت رو رحمت کنه عزیزم در مورد افکارت نگفتی چیاست که نظر بدیم خانومای اینجا هم که در مورد موا ...

نمی دونم شاید

در مورد افکارم :

راستش خیلی ازشون مطمئن نیستم اما شبیه فکرهای خیلی ها نیست

برام لباس و مد و ظاهر مهم نیست.

دلم نمی خواهد درمورد خانواده ، شوهر یا بچه های کسی حرف بزنم یا نظر بدم

برام خانه و پول و جهیزیه دیگران مهم نیست

حتی حرفها و رفتار دیگران

هیچ وقت مثلا به حرفهای خانواده همسرم دقیق گوش نمی دم که دلخورم کنه

نمیدونم فقط حس می کنم با بقیه خیلی فرق دارم

همه همینن غصه نخور اونایی که خاله زنک شدن دیدن اگر فیلسوفانه به زندگی نگاه کنن به ته خط میرسن و بای ...

شاید یعنی کاش منم میتونستم، بزرگترین دغدغه ام رنگ موی جدیدم یامتلکهای جاریم بود

فکر میکنم همه ما به نوعی این حس رو داریم. بعضیها مقطعی و کوتاه بعضها هم مثا شما همه جا و با همه کس. ...

موافقم، خدا هست و همین بودنش آدم رو دلگرم میکنه به زندگی

نمی دونم شاید در مورد افکارم : راستش خیلی ازشون مطمئن نیستم اما شبیه فکرهای خیلی ها نیست برام لبا ...

خب من آدمهایی با این افکار اینجا زیاد دیدم

ولی باید واقعا دغدغه باشه نه بخاطر افسردگی و امثالهم

یا رفیق
2706