2733
2734
عنوان

از دست بچم کم اوردم ای خدا شما راهی ندارید بهم نشون بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 59 پست
بینی بچه رو بگیر ته حلقش بریز قورت که دادبعد بینی رو ویل کن ،،،،، بچه من همیمجور بود روشم همین بود&n ...

منم روشم همینه ته حلق میریزم بینیش محکم میگیرم همشو قوزت میده تهش یهو ی صدا از معدش میاد و هررر چی خورد با غذا بالا میاره 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این کارم کردم عاشق سوئیچ دسته کلید باباشه اونم بش نشون میدم ببینید مشکل من نخوردن نبس من ته حلقش میر ...

شاید عکس العمل طبیعی بدنشه دارو را پس میزنه 

دارو لازم نداره بدنش که اینطوری میشه

تیکر تولد دو سالگی دختر عزیزمه😍😍😍
2731

با سرنگ باری بازی بهش بده یه کوچولو که طعمشو بچشه مثلا من یه سی سی دارو رو چهار بار میدم به دخترم تو سه چهار دقیقه

این 👇آدرس پیج اینستاگرامم هست دوست داشتی سر بزنید.nadela.ceramicیا به فارسی سرچ کن ناداِلا 
دارو رو بریز تو شیشه شیرش آبم قاطیش کن یه چیز شیرینم بریز توش تو خواب بزار دهنش

شیر نمیخوره  ک هیچ نوع شیری نمیخوره  تو اب میوه میریزم توش شکر میزنم بازم وقتی خورد بالا میاره

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 

وای مثل پسر من،دلم نمیمود گریه کنه ولی دیگه چاره نبود

باباش دست و پاشو میگرفت من شربتو با سرنگ میریختم دهنش،

روانیم کرده بودو،الان چهارسالشه،خیلی بهتر شدهمیشه،خودش میخوره

ببین عزیزم داروش وبریز تو آب میوه ای که دوست داره بده بخوره هیچ اتفاقی نمیفته ولی توی شیر وچایی اصلا نریز 

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
2740

عزیزم اصلا نگران نباش.دختر منم تا ۲ سالگی همینجور بود نه آهن نه ویتامین هیچی نتونستم بدم وقتی هم با هزار جور کلک می دادم انگشت میکرد تو حلقش تا اونارو بیاره بالا

ولی بعد ۲ سالگی که عاقل تر شد دیدم خیلی پرتقال دوست داره.براش استامنفون پرتقالی میخریدم میگفتم بدو بیا شربت پرتقال دیگه کم کم خوشش اومد حالا گل گاوزبون که اینقدر تلخ و بدمزه هست تا بهش میگم پپلی بیا شربت با کله میاد

بعضی شبا قایمکی میره شربت و دارو میخوره الکی😢😣😥

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
مگه چندسالشه که انتی بیوتیکش میدی؟  به دکترش بگو شاید نوع تزریقی بهش بده

۱۵ ماهشه گلوش چرکیه سه روز تب داره و سرفه های وحشتناک 

من از ۴ ماهگی انتی بیوتیک دادم اون موقع هم همین شده بپد

این کارم کردم عاشق سوئیچ دسته کلید باباشه اونم بش نشون میدم ببینید مشکل من نخوردن نبس من ته حلقش میر ...

عزیزم چرا دارو بهش میدی شربت ذ ریه طبیه دکترروازاده رو بهش بده عالیه انتی بیوتیک کلی عوارض داره 

تودنیای منی اما به دنیا اعتمادی نیست 

نکنه دختر من بچه توعه😫😫😫

وای نمیدونی از بد غذاییش چی میکشم 

دارو رو ذره ذره بهش میدم 

یک کم خمش میکنم رو پام 

قطره چکونو تو لپش فشار میدم یه کم البته 

یه میل دارو رو جهار پنج دفعه فشار میدم

ته حلق بریزم و درازش کتم بالا میاره

چند وقتشه بچت؟

تو میای و همه دردامون دوا میشه..........
عزیزم چرا دارو بهش میدی شربت ذ ریه طبیه دکترروازاده رو بهش بده عالیه انتی بیوتیک کلی عوارض داره  ...

شربت چی؟؟نشنیدم