2737
2739
عنوان

از دست بچم کم اوردم ای خدا شما راهی ندارید بهم نشون بدید

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 59 پست
عزیزم اصلا نگران نباش.دختر منم تا ۲ سالگی همینجور بود نه آهن نه ویتامین هیچی نتونستم بدم وقتی هم با ...

وای خدا چه باحاله بچه شما😁😁😁تصورش کردم وقتی انگشت میزنه بالا بیاره 

خدا حفظش کنه

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ارامش خودت رو حفظ کن ، اون بچه ای که گفتی تا حالا ندیدم مثل دخترم بد دارو باشه، بچه ی من. بشدت بد دارو . اونم میاورد بالا و گریه های بلند مدت ، الان ماشالله 3 سالش بزرگ شده. اشکال نداره، این نیز میگذرد

فقط نیکی کن، زمین گرد...
2728
بچه یه ساله رو بزنه 😢😢😒😒😒😒انصافت کجاست اخه😒

یعنی معنی شوخی نمیفهمین اخه اون خنده ای که اون بنده خدا گذاشته اخرش یعنی شوخی کردم دیگه 😤😤😤

منتظر ی خبر خوبم ...خدایا ناامیدم نکن🙏🙏🙏🙏🙏
عزیزم ارامش خودت رو حفظ کن ، اون بچه ای که گفتی تا حالا ندیدم مثل دخترم بد دارو باشه، بچه ی من. بشدت ...

خب راه حلش چیه الان منم میدونم بزرگ مبشه میگذره ولی حالا رو چ کنم

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
خب راه حلش چیه الان منم میدونم بزرگ مبشه میگذره ولی حالا رو چ کنم

هرچقدر مضطرب باشی، به اون انتقال پیدا میکنه، شوهرم بچه رو بغل میکرد منم دارو رو با هزار بدبختی و کلک بهش میدادم تا دارو رو میخپرد ، چون بچم از بازی هیجانی با پدرش خیلی خوشش میومد ، بعد از خوردن دارو شوهرم سریعا میدواید و مسخره بازی در میورد تا اون بخنده، البته همیشه جواب نمیداد و ما هم مایوس و بعضی وقتها پابپای بچم گریه میکردم، بعد شوهر بیچاره من و بچه رو تو بغلش میگرفت و اروم اروم با بغض میگفت عیب نداره درست میشه، الحمدالله حالا هم بزرگ شد و درست شد. باید تا اتمام مریضیش صبوووووور باشی، قبل از دادن دارو بسم الله بو ک اگ حتی یک قطره اش هم خورده باشه مسمر ثمر شه. مشخص مضطربی طبیعیه. اما کمی هم صبور باش

فقط نیکی کن، زمین گرد...
یعنی معنی شوخی نمیفهمین اخه اون خنده ای که اون بنده خدا گذاشته اخرش یعنی شوخی کردم دیگه 😤😤😤

😒😒😒😒من به خودش گفتم شرمنده ...دیگه لازم نمیدونم به شما هم بگم 😒😒😏لطفا کاسه داغتر از اش نشید 😊😊😊😊

تمام دنیام ♡♡همسرم وپسرم♡♡❤❤❤
2740

وای مرسییی دارو رو تیکه تیکه ریختم تو لپش ینی ۲ سی سی دارو رو نیم ساعت طول کشید دادم کلی ام گریه کرد ولی بالا نیاورد وای خدا رو شکر تو لپش ریختم بالا نیاورد 

یه دوش ابِ گرم!یه لباس راحتی! یه چای تازه دم!یه موسیقی ملایم ....به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه!!!! 
وای خدا چه باحاله بچه شما😁😁😁تصورش کردم وقتی انگشت میزنه بالا بیاره  خدا حفظش کنه

خیلی بلاست من و شما رو درس میده

هر روز بیشتر از دیروز دوستت دارم..گویی در قلبم بروزرسانی میشوی🤗😍
وای مرسییی دارو رو تیکه تیکه ریختم تو لپش ینی ۲ سی سی دارو رو نیم ساعت طول کشید دادم کلی ام گریه کرد ...

ی راهه دیگه هم هست تا بهش دارو میدی ی فوت کوچولو بکن تو صورتش قورتش میده

اگه راه داره تزریق،با اونم مبارزه میکنه ولی دوتا میگیرنشو بلاخره میزنن بهش

اگه هیچچچچچ راهی نداری تنها راهی که میمونه اینه که مداااام بهش اب میوه و اب بدی البته اگه مربضیش در حد سرماخوردگیو گلودرده

دبگه بقیه شو خودت رفتی میدونی چیا هست.درکت میکنم

اینجا جای تبادل نظره،تحمل نظر مخالف رو نداری اظهار نظر نکن!!
خیلی بلاست من و شما رو درس میده

خدا حفظش کنه بچه های الان خیلی میفهمن ماشالا به جای من ببوسش ندیده و نشناخته دلم میخواد لپاشو گاز بگیرم😀😀

ای قاضی شهر از تو پرکارتریم/ با این همه مستی از تو هوشیارتریم/ تو خون کسان خوری و ما خون رزان/ انصاف بده کدام خونخوارتریم؟ 
خدا حفظش کنه بچه های الان خیلی میفهمن ماشالا به جای من ببوسش ندیده و نشناخته دلم میخواد لپاشو گاز بگ ...

ممنون عزیزم