2733
2739
عنوان

شوهر چي بگم؟ خرجي نده😅

408 بازدید | 31 پست

شوهرم درآمد خيلي خوبي داره اما يبار نيومده بگه بيا اين چندتومن پول واسه تو! يا اگه داده بلافاصله ازم گرفته و ياهنوز اگه نگرفته باشه كلا چشمش توشه! چيكاركنم. مجردي هميشه پول داستم واسه خودم! تو دانشجويي ازدواج كردم ليسانس هم گرفتم كو كار درست حسابي كه بشه يه زن بره!يبار بعد يه مدت طولاني رفتم دوتا مانتو با روسري خريدم يه مباركه خشك و خالي گفت و بلافاصله بعدش گفت اين ماه پول نداريم كاش نميخريدي. درصورتي كه كلي پس انداز كرد هموم ماه، خسيس نيست كلي واسه خوردو خوراك و تفريح خرج ميكنه واسه منم ميكنه اما به من پول نميده. يه دعوا ميشه ميگه تو رفاهي همينه ديگه رفتي فلان روز انقد دادي مانتو! يادش بخير بعد از خريدن اون دوتيكه لباس كلي مريض شدم و با مانتوهاي تازه م فقط رو تخت بيمارستان بودم!!الانم گفتم ميخوام برم ليزر گفت نه ازين ماه ميخوام خرجاي الكيمو كم كنم!. فكرم اينه كه همش مجبورش كنم برام خريد كنه و حرفاشم نشنوم هرچند دلم خيلي ميشكنه!

شما كلر خودتو بكن مردا كلن خوشحال نميشن  از خريد  خانوما حساس نباش

‏+چرا کشتیش؟                                                            -آقای قاضی، ایرانی بود، داشت زجرکش می‌شد، راحتش  كردم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوبه حالا شوهر تو چشم داره ب مال خودش...شوهر من چشم داره ب ماله من...ی چند تومن تو بانک دارم...هی هر بار ی بحثی روش داره..ی میداریم طلا مال خودم و مامانم خدابیامرز مامانه عوضیش اون بار ب پسرش میگه اگه پول کم آوردی برو طلای خانمتو بفروش...دیروز کلی داد فحش چی ب خودش و نه نه و خانوادش گفتم ...تازه خودم هر ماه دو دو خورده ای از خودم دارم اصلا از اون خرجی نمیگیرم

2740
مثلا مياد ميگه فلان قد دادم برا خونه از همون خرج كن ميگم اون تموم شد فلان چي برا خونه خريدم

بازم میشه این وسطا یه کارایی کرد. البته اگه پول درست و حسابی میده دستت. نه با 50 تومن و اینا

قربون بودنت برم پسرم... 
بازم میشه این وسطا یه کارایی کرد. البته اگه پول درست و حسابی میده دستت. نه با 50 تومن و اینا

چون زياد ميداد اينكارو ميكرد منم بعد يه مدت گفتم خونه به من ربطي نداره! به غرورم برميخورد

2706