2737
2739
عنوان

امروز بستری شدم برای سزارین😍برام دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 5006 بازدید | 86 پست
سلام عزیزم😍😍 واییی خیلی ممنونم خوشحالم کردین که به فکرم بودین 💚💛💜 اونم خوبه خدا رو شکر  ...

سلام عزیزم خوبید؟

نینی خوب شیر میخوره؟

از طرف من ببوسش الان بوی بهشت میده،بوی نوزاد رو خیلی دوستدارم   

راستی دوستم خیلی مراقب تغذیه ات باش گرمیجات نخوری  

سلام عزیزم خوبید؟ نینی خوب شیر میخوره؟ از طرف من ببوسش الان بوی بهشت میده،بوی نوزاد رو خیلی دوستدا ...

سلام گلم ممنون آره خدا رو شکر

ان شاالله قسمت خودتون❤❤

چشم حتما خانمی

مرسی از توصیه تون دوستم😍😍

دخترم❤❤❤هلیااااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم بیمارستان بودی و دکترت کی بود عزیزم؟؟؟ 

سلام دوستم

بیمارستان موسی بن جعفر (ع)بودم و دکتر فریبا حقی خیلی راصی بودم

واقعا دستش سبکه

زود سر پا میشی قیمتش هم مناسبه با بیمه 1900شد

دخترم❤❤❤هلیااااااا
2728
خداروشکر بسلامتی.  دکتر دیانا حسینی رو میشناسی؟؟  چطوره؟؟

ممنون دوست عزیز

آره پارسال یکی دو نسخه رفتم پیشش خدایی راصی بودم فوق تخصصه جوون هم هست تکی ویزیت میکنه راحت میتونی باهاش صحبت کنی با حوصله گوش میده حیف که بیمارستان های گرون بود منم بیمه ی تامین اجتماعی ندارم ایرانیان هستم

برام مقدور نبود رصوی و..برم

ولی دکتر دانا و با تجربه ای بود

البته دکتر حقی هم عالیه خدا خیرش بده من که این دو تا رو تویه ردیف میدونم با اخلاق وبا تجربه ان

با خیالراحت برین پیش دکتر حسینی

مطمئنم شما هم مثل من راصی بر میگردین

دخترم❤❤❤هلیااااااا
ممنون دوست عزیز آره پارسال یکی دو نسخه رفتم پیشش خدایی راصی بودم فوق تخصصه جوون هم هست تکی ویزیت می ...

مرسی عزیزدلم واقعا ازت ممنونم بابت راهنماییت انشالله خدا بچه هاتو واست حفظ کنه😍😍😍😘😘😘

2740
😘😘😘 منم ممنونم از شما خانومی 💚💛💜💙

قربونت گلی,  شرمنده فقط یه سوال؟؟  دکتر حسینی چون تخصصشون زیبایی و سرطان هستش بنظرتون برای بارداری و سزارین هم کارشون خوبه و مهارت دارن؟؟  ببخشیدا وقتتون رو گرفتم.  

قربونت گلی,  شرمنده فقط یه سوال؟؟  دکتر حسینی چون تخصصشون زیبایی و سرطان هستش بنظرتون برای ...

سلام دوستم شرمنده ام به خدا ببخش که دیر شد

راستش من فقط دو سه جلسه پیش ایشون ویزیت شدم وقتی فهمیدم بیمارستان خصوصی هستن چون بیمه ی تامین اجتماعی نداشتم نتونستم دیگه برم رفتم پیش حقی

واسه همین در مورد عمل و تجربه و اینا از ایشون چیزی نمیدونم 

ولی شما به نظر من یه بار برین مطب همونجا هستن خانومای بارداری که پیش ایشون پرونده دارن ازشون پرس و جو کنید   خودمم همین قصد رو داشتم که از بیمارهاشون تحقیق کنم  ولی وقتی فهمیدم بیمارستان خصوصی هستن دیگه نتونستم برم پیشش

آخه هزینه ی سزارین تو رصوی خیلی سنگینه منم که بیمه ی ایرانیان هستم

ولی واقعا دکتر دانایی بود ببخشید که هم دیر جواب دادم هم نتونستم کمک درستی بکنم به هر حال ان شاالله پیش هر دکتری رفتین راصی باشی و سالم و سلامت💚💛💜💙

دخترم❤❤❤هلیااااااا