2726

سلام دوستان عزیزم😍😍

مامان هلیا هستم یه سالیه که اینجا عصوم کم و بیش شاید بشناسیدم

کاملا خدا خواسته و اتفاقی باردار شدم هنوز که هنوزه از شوک در نیومدم😉باورم نمیشه الان توی بیمارستان هستم اگه خدا بخواد تا ساعت 3عمل میشم خیلی محتاج دعای خیرتون هستم

اینجا هر کی التماس دعا و صلوات داشته من شرکت کردم به امید روزی مثل امروز که برای من هم دعا کنید

دو تا دختر دارم 12 و 5 ساله یه دخترم رو هم که دومی بود توی 25هفتگی به دلیل زایمان زودرس از دست دادم متاسفانه😢😢

اگه خدا بخواد این یکی پسره ان شاالله 

تو رو خدا دعام کنید سالم باشه و در آینده صالح

هر موقع تکون خورده برای تمام منتظرین و آرزومندان دعا کردم علی الخصوص دوستانی که اینجا کم و بیش از طریق پست هاشون یا تاپیک ها یا امصاها متوجه میشدم مدتهاست توی اقدامن الهی دامن هر آرزومندی به زودی سبز بشه الهی پروردگار بزرگم یه پسر سالم و صالح به من بده😊😊

سر ظهره و دم دمای اذان 

تو رو خدا دعام کنید همه اش میگم اگه بهوش نیومدم چی؟؟؟؟

طفلی بچه هام

این سومین سزارینمه ولی از قبلی ها هیچی یادم نیست انگار بچه ی اولمه😁😁

خلاصه که التماس دعای مخصوص

دخترم❤❤❤هلیااااااا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله زایمان خوب و راحتی داشته باشی عزیزم برای منم دعا کن قلب نی نیم تشکیل شه و این یکی برام بمونه مرسی عزیزم 😘😘

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2728
دوستتون دارم خوشگلا❤❤❤ تو رو خدا دوستم داشته باشین و برام دعا کنید برای من  برای دخترکانم برا ...

من پسزدارم پسراخیلی ماهن بخداعاشق مامانشونن 

حالامن دخترندیدم 

این یکی دختره دارم غش میکنم واسش هنوزنیومده فقط جفتم پایینه ناراحتم 😳

وخدایی که بشدت کافیست
ان شالله بسللمتی سزارین کنی  دوسه تاسوال بپرسم اگ تونستی ج بده شماسونوی کالرداپلرواس بررسی چس ...

ممنون عزیزم همچنین شما❤❤

تو ان تی مشکوک به چسبندگی دیده شده بود که سه روز بعد دوباره رفتم سونوی داپلر

کلا اونو نقص کرد الحمدالله

جفتمم پایین و سر راهی بود که خدا رو شکر اومد کم کم بالا

دخترم❤❤❤هلیااااااا
ممنون عزیزم همچنین شما❤❤ تو ان تی مشکوک به چسبندگی دیده شده بود که سه روز بعد دوباره رفتم سونوی داپ ...

یعنی توماه سوم داپلردادی؟؟اخه میگن ماه اخربدی 

عزیزم جفتت پایین بوداسمش یلدت نیس برامن لولایینگ بوداینجودی بودی 

اخه میگن لولایینگ باشه قبلاهم سزشده باشی احتمال چسبندگی هست 

ازچنرهفته رفت بالایادتون نیس؟

برامن تازه هفته 21پایینه گمون نکنم بره یالا

وخدایی که بشدت کافیست

وای یک ماه دیگه من...منم همش میگم اگه بهوش نیام انشاالله زایمان راحتی داشته باشی لطفا بعدبیا خاطراتتوبگو ماها بتونیم استفاده کنیم من که خیلی میترسممم پیشاپیشم بهت تبریک میگممم

امن یجیب المضطر اذا دعاه ویکشف السوء ..یامجیب المضطر اجب المضطر بحق المضطر ونحن المضطرون..باالزینب یاالله....... 
2706