2737
2739
عنوان

بنظرتون حق با شوهرمه ؟

510 بازدید | 34 پست

من شوهرم پیشم نیس اما خب باهم تلفنی درتماسیم. موضوع  اینه که من توی آزمون استخدامی ثبت نام کردم اما بهش نگفتم تا اینکه امروز بعد از یک ماه و خوردی بهش گفتم اما گفت:" خب کم کم داره پنهون کاریا شروع میشه"  بهش توضیح دادم که من شاید شرکت نمیخواستم کنم براهمین بهت نگفتم . ازم ناراحت شده و گفت که خیلی خوبه که تونستی یه ماه پنهون کنی (با طعنه گفت) اما من معذرت خواهی کردم. ولی میترسم اونجا همش فکر کنه کارای دیگه ای هم میکنم و بهش نمیگم. بنظرتون این پنهون کاریه عایا منکه کار بدی نکردم فقط نگفتم. از دلش در اوردم اما میترسم اون اعتماد قبلی رو بهم ممکنه دیگه نداشته باشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چون دوره ازت فکرش درگیرت میشه . فک‌کنم نباید پنهان میکردی . دیگه برمیگرده ب اخلاقایه خودتون ک چطوری خودتا ثابت کنی بهش ک چیزی پنهون ندارم ازت . چون مردا همبنطوری معمولی یه کاها کوه میکنن دیگه الان ک آتو دستش اومده . سعی کن با صحبت قانعش کنی ک دیگه تکرار نمیشه . 

ولش کن بابا اصلا هم عذر خواهی نکن بگو اتفاقا الان جلو زبونمو نتونستم بگیرم چون دلم نمیخواد تا از چیزی مطمئن نشدم بازگو کنم بگو من دروغ نگفتم فقط چیزی بهت نگفتم که تهش معلوم نیست بزرگش نکن که حساس شه

2706