2733
2734
عنوان

رفتم طب سنتی،همش دلهره دارم.

1938 بازدید | 26 پست

رفتم طب سنتی،نسخه نوشت،نسخه بصورت انگلیسی حالت رمزی باشه که فقط منشی میفهمه نوشت،بعد منشی چندتا عرق گیاهی و مخلوط کرد دادبهمون گفت تا یکماه بخورید،بخصوص که نمیدونم چی دارم می خورم دو دلم که نتیجه بده؟؟؟؟مگه دکتر طب سنتی نباید گیاه یا علفی چیزی بده چرا تازگیا با عرقیات کار میکنن؟؟؟

اگه ازش مطميني، داروهاشو مصرف كن

ضرر نميكني

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نبابد اينجوري باشه دكتر من مثلا ميگه چه چيزايي مصرف كن روي تمام بسته بنديهاش توضيح داره، حتي ي سري م ...

اونجا رفته بودم،خیلی تعریفش میکردن،140تومن پول گرفت چهار تا گالن عرقیات داد  

اگه به شما بگه فلان گیاه ،شما میری میخری خوب میشی دیگه نمیری پیشش، خودش عرق گیاه رو میده نفهمی چیه ه ...

چی بگم،حالا نتیجه بده،عیبی نداره،،،ولی فکر کنم همین عرقیاتو بخورم اگه دیدم خوب نیست دیگه نمی رم.

نبابد اينجوري باشه دكتر من مثلا ميگه چه چيزايي مصرف كن روي تمام بسته بنديهاش توضيح داره، حتي ي سري م ...

شما کجا میخرید،،،دکتر خوبی هست،،،ازش نتیجه دیدید؟؟؟