2733
2739
عنوان

خانومای گل میشه بیاین

109 بازدید | 15 پست

بچه ها چطوری باید از کیت تخمک گذاری استفاده کنم.  هیچی بلد نیستم. تاحالا استفاده نکردم. کی باید شروع کنم؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنین. 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گلم تو بروشورش نوشته 

کامل توضیح داده؟؟؟ حتی زمانشو؟؟ هنوز نخریدم. باید از داروخانه بگیرم؟؟؟بگم کیت تخمک گذاری میخوام. آبرو نره🙈 

گفته بودی که چرا محو تماشای منی؟.... آنقدر محو که یکدم مژه بر هم نزنی؟ مژه بر هم نزنم تا که زچشمم نرود...... ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی..❤️
2738
سلام عزیزم اگه سیکلت ۲۸روزه باشه  از روز ۱۴ سیکل میشه تخمکگذاری شما از ۱۲ سیکل باید کیت تخمک گذ ...

من سیکلام نامنظمه خیلی. امروز روز دوم پریودی هستم. از کی باید استفاده کنم؟؟

نه بابا عزیزم ابروت چرا میره 

مرسی عزیزم. 

ماه قبلی   چن روزه بوده؟

ماه قبل 30 روزه. این ماه 32 روزه😒

2706