2733
2739
عنوان

رایگان و مجانی بیمه شوید

12069 بازدید | 35 پست

دوستان بیمه ماهان تا پایان جام جهانی بیمه آتش سوزی رایگان میده و این بیمه رو بدون هیچ قید و شرطی به تمامی ایرانیان در هرجا که باشند رایگان ارسال می کنه !

این یه حرکت فرهنگی بزرگ است که تازه شروع شده تا کمک کنه به ما تا ریسک های زندگیمون رو کاهش بدیم .

به لینک زیر برید و خونتون رو رایگان بیمه کنید 

کلیک کنید

فراموش نکنیم که حتی اگه مستاجر باشیم می تونیم بیمه آتش سوزی رایگان بگیریم و وسایل خونمون رو بیمه کنیم 

و تا 50 میلیون هر اتفاقی برای خونمون افتاد خسارتشو بیمه پرداخت می کنه .

ثبت نامش هم کمتر از 5 دقیقه زمان می بره .

فروشگاه آنلاین بیمه ماهان
فروشگاه اینترنتی بیمه هست و شرکت هواپیمایی ماهان از سرمایه گذاران اصلی اونه 

شما می تونید بیمه بدنه ، شخص ثالث ، مسافرتی و آتش سوزی را از این فروشگاه خرید کنید و بیمه آتش سوزی نیز تا پایان جام جهانی مجانی و رایگانه 

https://bimemahan.com

اگر هم نیاز به مشاوره داشتید با شماره 88699086 و 88699343 تماس بگیرید .

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

مگه بدون پولم بیمه داریم اصلا بیمه در آمدش از پول هستش توروخدا تبلیغ صادقانه بکنید مردم باور کنن من بدون اینکه بخونم رد شدم اومدم نظر گزاشتم 

وب سایت همسرم سپتیک تانک پلی اتیلن و سایت سپتیک تانک هست . خیلی به کارش امیدوار هست ولی فعلا که من چیزی ندیدم :) چربی گیر

احتمالا تو این مدت محدود تبلیغم میشه براشون .مشتری که بشید بقیه بیمه رو هم اونجا انجام میدید .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2706