2733
2734
عنوان

کدوم شرکت اینترنتی بهتره؟

857 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من اصفهانم ،میخواستم ببینم شما چه طرحی دارین و ازش راضی هستین؟بنظرتون بهترین شرکت اینترنتی کدومه؟

من خودم مخابرات و صبانت داشتم راضی نبودم

پارس انلاین راضی ام

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قیمتاش خوبه؟من که هرچی نت میخریدم ازین ۲تاشرکت همش زود خورده میشد😑

یک ماه چهل گیگ بیستو پنج تومن 

اگر چهل گیگ هم مصرف کردی بعدش قطع نمیشه فقط سرعتش کم میشه   یعنی تا وقتی زمان داری بسته هم داری 

خدایا کمکم کن. دوباره ارادمو قوی کن. من میخوام لاغر شم. میخوام ادامه بدم.  یبار دیگه دلی تو دلم بزار. یبار دیگه کمکم کن. دستتو ول نمیکنم.  یبار دیگه دستمو بگیر
2728

من سیم کارت شاتل گرفتم تو ماه رمضان

تا الان ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان داده

۵۰ گیگ نماوا

مکالمه و پیامک رایگان

شاید الان برا جذب مشتری باشه بعدش رو نمیدونم

در کل هیچ کدومشون به 

صرفه نیست

من سیم کارت شاتل گرفتم تو ماه رمضان تا الان ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان داده ۵۰ گیگ نماوا مکالمه و پیا ...

سیم کارت؟🤔

بله متاسفانه همشون دزد تشریف دارن و کلاهبردار  فقط باید بین بد و بدتر  بدو انتخاب کنیم😞

ممنونم عزیزم،فقط طرحای یکسالشم خوبه؟

اره  اونا که ارزون تر هم هست کلی بسته های متفاوت و تعرفه های متفاوت داره   اینجوری هر گیگ حدود شش صد تومن میشه    یک ساله ها و ماه های بالاتر ارزون تر هم میشه

2738
اره  اونا که ارزون تر هم هست کلی بسته های متفاوت و تعرفه های متفاوت داره   اینجوری هر گیگ ...

اهان خیلی ممنونم عزیزم😍😘😘باید زنگ بزنم طرحای جدیدشو بپرسم

مخابرات دارم افتضاحه قبلا شاتل داشتم خوب بود...صبانت هم زیادخوب نبود

منم مخابراتو و صبانت داشتم داشتم اصلا راضی نبودن دوتاشون افتضاح و دزد بودن،شاتلم خاهرم داشت متوسط بود

اهان خیلی ممنونم عزیزم😍😘😘باید زنگ بزنم طرحای جدیدشو بپرسم

پارس انلاین سرچ کن میاد

2706