2737
2734
عنوان

لکه بینی در بارداری

392 بازدید | 41 پست

سلام بچه ها من هفته ۲۶ هستم و دیروز لکه بینی پیدا کردم. چقدر استرس کشیدم و گریه کردم خدا میدونه...

رفتم دکتر و سونو نوشت و آمپول داد و اینا و بعد از این که سونو رو نشونش دادم گفت که عروق کنار جفتت خونریزی کرده و کنار جفت خون دیده میشه اما برای بچه خداروشکر بی خطر بود. گفتم تجربم رو بگم شاید برای یکی از مامانا اتفاق افتاد و از این تاپیک استفاده کرد.

حالا با این لکه بینی میتونم نماز بخونم؟ یا باید هر سری برم غسل استحاضه کنم؟ دکتر بهم گفت تا یه هفته لکه بینی داری... میشه راهنمایی کنید لطفا

اگه کم باشه طهارت کافیه و لباس زیرتو عوض کن ولی اگه زیاد باشه غسل میخواد. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

برا نی نیت آیه الکرسی خوندم ایشالا سلامت ب دنیا بیاد

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ایشالا که مشکلی نداری استذاحتم یادت نره

من هفته هجدهم سه هفته اس خونریزی و لک دارم خیلی نامیدم الانم کلی گریه کردم

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
عزیزم نمازتو نشسته بخون شیافم اگه داده استفاده کن 

آره متاسفانه دکتر خیلی چیزهارو برام ممنوع کرد من جمله نزدیکی و کار سنگین و بالا رفتن از پله سریع و نماز معمولی و گفت ببخشید دستشویی هم حتما توالت فرنگی برو. اما الحمدلله خودم میتونم کارهای خونه رو در حد معمول انجام بدم و پیاده روی هم منع نشدم.

همسرم دیروز کارهارو انجام داد و من چقدر شرمنده شدم با لباس کار رفت تو آشپزخونه😔

ایشالا که مشکلی نداری استذاحتم یادت نره من هفته هجدهم سه هفته اس خونریزی و لک دارم خیلی نامیدم الان ...

عزیزم دکتر رفتی؟؟ بهت آمپول داد؟؟ معمولا خونریزی تو سه ماهه دوم و سوم مربوط به مشکلات جفته

2738
ایشالا که مشکلی نداری استذاحتم یادت نره من هفته هجدهم سه هفته اس خونریزی و لک دارم خیلی نامیدم الان ...

منم تو هفته 15 لکه بینی و درد داشتم دارم پرژسترون و ایزوپرین  استفاده میکنم 

منم دوران پر از استرسی رو سپری میکنم

سونو نرفتی ببینی علت خونریزیت چیه؟ 

عزیزم دکتر رفتی؟؟ بهت آمپول داد؟؟ معمولا خونریزی تو سه ماهه دوم و سوم مربوط به مشکلات جفته

آره هم امپول داده هم شیاف ولی تاثیری نداره

احتمال چسبندگی جفت داده هفته اینده باید داپلر بدم خیلی نگرانم😢😢

وقتی میخوام به شوهرم و زندگیم گیر بدم میام یه چرخی تو نینی سایت میزنم،قشنگگگگ افسرده میشم بعدش مثل بچه آدم سرمو میندازم پایین و به آغوش گرم زندگی برمیگردم!😓😈😂✋
منم تو هفته 15 لکه بینی و درد داشتم دارم پرژسترون و ایزوپرین  استفاده میکنم  منم دوران پر ...

هنوزم لک داری شما؟

من میرم دسشویی خون سیاه و غلیظ دفع میشه

چند روزه

هفته آینده سونو داپلر دارم 

تو سونوی معمولی که همه چیزم نرمال بوده

هنوزم لک داری شما؟ من میرم دسشویی خون سیاه و غلیظ دفع میشه چند روزه هفته آینده سونو داپلر دارم&nb ...

من الان قطع شده ولی درد کمرم رو هنوز دارم 

امروز باید برم سونو بشم

جنت جون میای لتگرام لطفا

m85121

هنوزم لک داری شما؟ من میرم دسشویی خون سیاه و غلیظ دفع میشه چند روزه هفته آینده سونو داپلر دارم&nb ...

عزیزم مشکلات جفت اونقدر نگران کننده نیست. خداروشکر سه ماه اول لکه بینی نبوده. الان خودت و نی نی هر دو سالم هستین که جای شکر داره

2706