2752
2734

اونجا کار کردید 

یا بچه هاتونو فرستادید برای تحصیل خوب بود 

تو مملکتی زندگی میکنیم  که ادعای دین و دیانت دارن ولی روش یزید و شمر رو پیش گرفتن

مدرسه میزان که بچه هاتکلیفی برای منزل ندارند?

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

شما داخلش کار کردید

حواهرشوهرم معلم میزان هستند،مدارس خوبیه اما نه از نظر آموزشی،هفت سال دوم بچه ها باید عبد باشند و تحت اوامر والدین و معلم،اماسیستم میزان بنا بر آزادی و تکلیف نداشتن کودکه،از طرفی فقط برای دوران ابتدایی جواب میده،و اگر بچه شما بخواد به مدرسه دیگه ای بره افت داره چون مشق زیادی ننوشته و همه چیز به سلیقه اون بوده

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
حواهرشوهرم معلم میزان هستند،مدارس خوبیه اما نه از نظر آموزشی،هفت سال دوم بچه ها باید عبد باشند و تحت ...

نمیدونید خواهرشوهرتون چه مقدار حقوق میگیره 

و چطور وارد شده برای کار داخل مدرسه  ضروریه سوالتم 

تو مملکتی زندگی میکنیم  که ادعای دین و دیانت دارن ولی روش یزید و شمر رو پیش گرفتن
نمیدونید خواهرشوهرتون چه مقدار حقوق میگیره  و چطور وارد شده برای کار داخل مدرسه  ضروریه س ...

مثل سایر معلم ها و مدارس حقوق میگیرند و استفاده از بند پ،

ایشون قبلا دو سه سالی کلاس اول تدریس کردند و بعد به میزان معرفی شدند

مثل سایر معلم ها و مدارس حقوق میگیرند و استفاده از بند پ، ایشون قبلا دو سه سالی کلاس اول تدریس کردن ...

منو برای مصاحبه داخل میزان خواستن 

اخه مدرسه غیر انتفاعی هستش 

گفتم طبق اصول مدارس دیگه ممکنه چیز خاصی دستگیرم نشه

منو برای مصاحبه داخل میزان خواستن   اخه مدرسه غیر انتفاعی هستش  گفتم طبق اصول مدارس ...

ظاهرا از درآمدشون راضی هستند،کدوم شهرید?

کرج هستم

سلام حال شما خوبه میشه اطلاعاتی راجب مدرسه میزان بهم بدید؟؟اینکه بچه اینجا ثبت نام کنه چقد از بقیه عقبه؟؟ایا تا کلاس شش میتونه بخونه؟؟میتونه عین بقیه بچه ها باشه؟؟و اینکه میتونه تو ازمون تیز هوشان شرکت کنه بی هیچ مشکلی

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
2706