2737
2739
عنوان

زن عموی بدجنس

924 بازدید | 21 پست

یه زن عمو دارم خیلی بدجنس و بد ذات

همیشه همه آدما رو مسخره میکنه بعضی وقتا فکر میکنم چقدر بی فرهنگه...

یه خصوصیاتی از فامیل و آشنا رو میگه که من هیچ وقت متوجه نشدم....از طرز لباس پوشیدن آدما تا قیافه و چیزای دیگه رو مسخره میکنه.همیشه هم بین آدمارو به هم میزنه...حرفای دروغ به دو طرف میزنه و دو به هم زنی میکنه.امروز دیگه از دستش عصبانی شدم چون یکی دیگه از زن عمو هامو مسخره کرد که من خیلی دوستش دارم و خیلی خانم خوبیه....واقعا نمیدونم باهاش چجوری برخورد کنم.

حتی بچه هایی داره که هیچ مادری اجازه نمیده بچه اش با اونا بازی کنن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
همیشه خیال میکنه خودش ملکه زیبایی جهان و بهترین لباس ها و قیافه مال خودشه در صورتی که اصلا اینجوری ن ...

جاری منم اینجوریه.بی تفاوت باش مگه نظر اون مهمه برای کسی!!

لطفاااا😢 برای شفایمادرم👵یک حمدبخونینممنون انشالله هیچکدوم از عزیزانتون❤ بیمار نشن😍
2738

بهم بگین من با این آدم چجوری برخورد کنم؟؟؟چون داره همه فامیل رو از همه میپاشونه و همه رو مسخره میکنه....

خدا ببخشه منو ولی دیگه از دستش کفری شدم که تاپیک زدم

دوبار وسط مسخره كردناش بزن تو برجكش

به خودش مياد

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.

چون خودش از درون پر از کمبود و عقذه است این رفتارارو میکنه.. یجور بیمار روانیه ک باید درمان شه دست خودش نیست

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706