2733
2739
عنوان

اقدامی های تیر 97 بیاین دور هم باشیم دوستان.

| مشاهده متن کامل بحث + 26845 بازدید | 3325 پست
سلام دوستان... لطفامنم راهنمایی کنید... 7روزه ازتخمکگذاریم میگذره واقدام کردم الان بدجورمعدم ترش کرد ...

احتمالش هس. ولی بهترین چیز برا مطمئن شدن صبر کردن ک از موعدت بگذره.

ان شاء الله ک خبر خوش بدی بهمون

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام بچه من امروز كيت گذاشتم خط پاييني كمرنگ افتاد ،باتوجه ب اينكه ميخوام بچم پسر باشه بايد صبر كنم ...

دکتر به من گفت دوتا خط دیدی دوازده ساعت بعدش اقدام کن الان مطبش هستم رفتم داخل درست میپرسم بهت میگم

نی نیم نموند واسمون دل من وباباش خیلی گرفته از رفتنش میشه دعا کنید بعدی سالم بیاد تو دلم😢
2728
سلام خانومی....دیگه ظهر بخیر😆😁

البته من ساعت ۹ بیدارشدم کارای خونمو کردم نشستم برا صبحانه نگاه نکردم به ساعت   

ظهر همگی بگیر 

کسی مامان نشد ؟؟؟

خدایا شکرت که پسرمو صحیح و سالم بهم دادی  ممنون خداجون الحمدالله رب العالمین 
هنوز نه متاسفانه

ملودی فردا موعدشه ببینم چیکاره باشه 

به امید خدا فردا مامان داریم

2738
الان که نمیتونی بزار ببینیم شاید مامان شدی عزیزم  صبر داشته باش پس فردا موعدته ببینم چیکاره ای ...

ماه قبل ۳۰تیر شدم

مامان؟مگه خدا بخواد وگرنه یه هفته قبل تخمک گذاریم شوهر رفت

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
ملودی فردا موعدشه ببینم چیکاره باشه  به امید خدا فردا مامان داریم

چقد امید داری به بارداری من  

طفلک تخمک ۱روز سرگردان بود اخرش دید از دوستاش خبری نیست رفت

حالا من ۳۰مردادو در نظر گرفتم پری بشم بعد نمیدونم برم دنبال دکتر یا طب سنتی شروع کنم

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
سلام دوستان خوبین صبحتون بخیر .

سلام عزیزممم

خوبی؟

زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟
چقد امید داری به بارداری من     طفلک تخمک ۱روز سرگردان بود اخرش دید از دوستاش خبری نیست ر ...

امیدم به خداست نباید ناامیدشد 

2706