2733
2734
عنوان

شما بگید

135 بازدید | 19 پست

سلام دوستان من به خاطر شرایط زندگیم نمیتونم تو محیطی ک مردونس یاحتی مرد هس کارکنم حالا ازشما کمک میخام من به کارای هنری خیلی علاقه دارم تونظرمه برم دوره خیاطی ببینم و دوخت و طراحی لباس عروس انجام بدم و دراینده اگرخدابخواد مزون بزنم هم کارپرسودیه هم هنریه همونطور ک دوس دارم و هم خانومانس حالا شما بگین بنظرتون اینکارو بکنم؟یاالکی وقت تلف کردنه و خیلی سخته؟ازطرفی کلاسش روهم پرسیدم ۶ ماه دوره مقدماتی با هزینه ۷۰۰ تومن بابد بگذرونم و دوره عروسش کمتره اما همینقد هزینه بنظرتون چه کنم؟می ارزه برم؟من بفکره ایندم

خدایا شکرت تنهام نزار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره گلم چرا بد باشه فقط باید به کلاس اکتفا نکنی یه مدت پبش یه خیاط ماهر بردست باید واستی

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)
2731

اتفاقا منم میخام خیاطی یاد بگیرم منتها تو نزدیکیمون یه خانوم هست خیاطی مانتو لباس عروس و... میدوزه میخام برم پیشش خیاطی یه چیزایه پابه داره اونارو یاد بگیری حله 🙆 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

ببین دورو برت نزدیک خونتون خیاطه خانوم هست یا نه ؟به نظرم بری پیشش خیلی بیشتر راه میوفتی 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   

کار خیلی قشنگیه و روی روحیت هم تاثیر مثبتی داره. لباس عروس چیزیه ه مردم همیشه نیاز دارن و میان سراغش، پس کار خوبیه. البته تو این کار باید خیلی سلیقه به خرج بدی

ولی به نظر من دوره طراحی لباس مجلسی و عروسی هم برو تا بتونی خودت لباس طراحی کنی و  کارهای تک بدوزی. اینجوری مشتریات زیاد میشن. ولی اگر فقط خیاطی بری مجبوری مدلهای کلیشه ای درست کنی و شاید اونجور که بخوای مشتری نداشته باشی

2740
سلام.خیلی خوبه  مخصوصا اکه کارهای خاص انجام بدی چندتا پیج تو اینستا دیدم ک کارهای خاص و ست ان ...

راس میگی چه جالب ست میدوزن بعدم نیفروشن 

خدایا شکرت تنهام نزار
کار خیلی قشنگیه و روی روحیت هم تاثیر مثبتی داره. لباس عروس چیزیه ه مردم همیشه نیاز دارن و میان سراغش ...

اره من عاشق لباس عروسم کلا چیزای تزئینی خیلی دوس دارم فقط میترسم سخت باشه والکی انرژی گذاشته باشم

خدایا شکرت تنهام نزار
ببین دورو برت نزدیک خونتون خیاطه خانوم هست یا نه ؟به نظرم بری پیشش خیلی بیشتر راه میوفتی 

اتفاقا خواسم همینکارو کنم اما ابجیم گف بری کلاس بهتزه از پایه و اصولی یادت میده اما وردست همینطوری هرچی دستت اومد یادمیگبری

خدایا شکرت تنهام نزار
اگه واقعا یاد بگیری و سرمایه برای زدن مزون داشته باشی خیلی خوبه

سرمایه که فعلا ندارم اما خدا بزرگه حتی اگ بتونم بدوزم و بدم مزون کرایه بده هم صرف داره باز

خدایا شکرت تنهام نزار