2733
2734
عنوان

رابطه مناسب با خانم برادرم

605 بازدید | 48 پست

میشه راهنماییم کنید.من تا حالا چندین بار به مناسبت‌های مختلف مثل تولد و اینا تماس گرفتم،پیام برای احوالپرسی دادم،تا حالا مشکلی نداشتیم تو این مدت،اما چون دیدم رابطه مون تو این یه سال و اندی یکطرفس،میگم شاید دوست نداره،قطع کنم تماسامو،چیکار کنم بنظرتون؟

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

هیچ کانتکت و مسئله ای هم نداشتیم تا حالا،کاملا محترمانه بودیم

اِنّي ما خَلَقْتُ سَمآءً مَبْنِيَّةً، وَلا اَرْضاً مَدْحِيَّةً، وَلا قَمَراً مُنيراً، وَلا شَمْساً مُضِيئَةً، وَلا فَلَكاً يَدُورُ، وَلا بَحْراً يَجْري، وَلا فُلْكاً يَسْري، اِلاّ في مَحَبَّةِ هؤُلاءِ الْخَمْسَةِ الَّذينَ هُمْ تَحْتَ الْكِسآءِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قطع نکن مث خودش باش

آخه اون هیچی،هیچ تماسی باهام نداشته

خب عزیز من اون نمی خواد دخالتت بده بخاطر همین تحویلت نمی گیره

من که دخالت نکردم،فقط تبریک مناسبت بوده و احوالپرسی و مثلا دعوتشون به مشهد با خانوادش

شما هم تماس نداشته باش  و توی برخورد حضوری هم اون هرجوری هست شمام همونطور باش

بعضیا انقد تو زندگی آدم دخالت میکنن که باید بهشون گفت ببخشید که داریم تو دخالتتون زندگی میکنیم😏
2738

سلام، هستی جان یه چیز میگم اما واقعا جدی، ناراحت نشی یدف، لابد اونم عضو نی نی سایته و وقتی تاپیک های خواهر شوهری میخونه، میخواد فاصلش رو باهات حفظ کنه خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
اگه تماس نداشته تو هم نداشته باش باید دو طرفه باشه

با اون عروسمون هشت ساله همه چی دو طرفس،تازه من از این عروسمون بزرگترم،اما خب واقعا دوسشون دارم،بدونم دوست ندارن قطع میکنم.

اینطوری نمیشه باید برگردیم به عقب تر ببینیم برخوردت تو نامزدی و عروسی و .. چی بوده! اصولا عروسا اون روزا رو هیچوقت از یاد نمیبرن.مخصوصا اگه کسی بهشون بدی کنه

دخترم تمام زندگی من
من که دخالت نکردم،فقط تبریک مناسبت بوده و احوالپرسی و مثلا دعوتشون به مشهد با خانوادش

خب قربونت میترسه رو بده و تو به خودت اجازه دخالت بدی 

کلا نبینش اینجور ادما رو تحویل نگیری میوفتن دنبالت

یه جورایی ترس داره از این بابت

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
2706