2737
2739

دوستان روز جمعه خانواده ی شوهرم که شامل پدرشوهر و مادر شوهر و دو تا از خواهرشوهرای متاهل با بچه هاشون میان شهر ما و خونه ی ما،یک هفته تا ده روز مهمون من هستن،میخوام بهشون خوش بگذره و بجز مادر شوهرم بقیه رو خیلی دوست دارم و برام عزیزن

حالا برا شام اول من میخوام،سوپ و سالادفصل،خورشت قیمه ،دسر پاناکوتا،همراه با انواع نوشیدنی سرو کنم،به نظرتون زشته دو نوع خورشت نذارم؟؟آخه این مدت که قراره بمونن من هر روز ناهار و شام غذا میزارم،میدونم همشون چه نوع ذایقه ی دارن،همشون قیمه دوست دارن

سوال بعدی چیکار کنم برا صبحونه ؟؟،دوست دارم متنوع باشه و هر روز سفره ی صبحونه ام قشنگ باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا کجاش زشته دو تا خورشت نذاری؟

تیکر تولدشه:) اسفندی ام اونقدرنبودی که دیگه جای خالیت حتی با بودنت هم پر نمیشه. ولی الان اونقدری همدیگه رو دوست داریم که هیچکس رو به غیر اون نمیخوام 
2731
2738

به به تو عروس خانمم 

از الان خسته نباشی 

صبحانه 

حلیم بگیر 

نیمرو 

املت 

عدسی 

کله پاچه 

عسل و خامه و مربا

نون و پنیر و گردو 

شیر کاکایو 

سوسیس بندری 

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤

سعی کن مثه اینکه اومدن خونشون باهوشون رفتار بشه......غذا نون و پیاز باشه ولی پیشونی میزبان باز باشه.....زیادم سخت نگیر اگه قرار باشه ۱۰ روز این همه بریز ب پاش کنی از پا در میای...اونام حتما کمک میکنن

نه اصلا هم زشت نیس خیلی هم خوبه .

ببین گلم چون زیاد میمونن به جز وعده ی اول لازم نیس زیاد تدارک ببینی ، مثلا هروعده یه غذای آبرومند و به اندازه کافیه کنارشم ماست یا ترشی و دوغ 

واسه صبحونه هم چند مدل مربا بگیر با دو نوع پنیر و کره و خامه ، به همسرتم بگو نون داغ بگیره واسه صبحونه

2706