2733
2734
عنوان

آز بتا

244 بازدید | 23 پست

سلام.دوستان امروز آز بتا دادم تیترم ۱۱.۵۶ بود گفته ۴/۵ روز دیگه تکرار کنم.

بنظرتون حاملم؟؟

توروخدا اگه تجربه دارید بگید؟؟

بتاتون چند بوده که حامله بودین؟؟

بتا من پنج روز بعد از موعود 2000

تیکریکسالگی پسر عزیزم.                                                                                                                                       من که شاعر نیستم در وصف او غوغا کنم            ون یکادش را بخوانید دلبر من محشر است                                             یه دلدارو دو دلبر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

باید 48 ساعت دیگه بدی اگه دوبرابر شده بود ینی مثبته

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
از بتا تیتر با بتاساده چه فرقی داره؟ منم امروز از بتا دادم 170 گفت کمه!!!! نوشت فردا بتا تیتر بدم؟؟ ...

خب اون که دادی تیتر بود دیگه

مثبتم بود مبارکه

بتا  میگه مثبته یا منفی

تیتر عدد دقیقشو میگه

چه حرفی بود بهت زدن😐😐😐

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
اگه دو برابر نشه یعنی پوچه؟؟بی بی چک زدم الان به خط کمرنگ افتاد

2 برابر نشه خطرناکه

خارج رحمی رشد بتاش کنده

باید سونو بشه

بتا من پنج روز بعد از موعود 2000

واسه من کلا عجیب بود.

۵ روزقبل موعد نزدیک ۴ روز لک قهوه ای که بعدشم ۲ روز خونریزیم شدید شد همچنان تیره بود و قط شد کلا.

اما بعدش بازم یه دلدردایی حس میکردم درحالی فکر میکردم پریودم بوده.

الان۵ روز هم خونریزی گذشته که بی بی مثبت شد آز مشکوک

رفتم یه از دیگه دادم اونم 90 نشان داد.خیلی تعجب کردم .الان کدوم درسته

اولی شد 170 توی یه آزمایشگاه

دومی شد 90 توی یه آز مایشگاه دیگه

خدایا هرگز رشته ی امیدم از تو قطع نمیشود
2706