2737
2739
عنوان

سرطان ریه که کمی به معز زده.توروخدا چیزی میدونید بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 11251 بازدید | 42 پست

ببخشید من دارم گریه میکنم نمیتونم کامل جواباتونو بدم خیلی مهربونید .من همینجارو دارم درددل کنم . ازتون عاجزانه میخوام برا مادرم دعا کنید حتی اگر شده ی صلوات . 

یه وقتایی لازم نیست حرفی زده شه بین دو نفر ، همین که دستت رو آروم بگیره...
یه فشار کوچیک بده!
این یعنی من هستم تا آخرش...
همین کافیه!
إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَ ...

عزیزم ممنونم ازت

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ که چقد ما شبیهه همیم 😔 پدره منم  ۵۶ سالشه فقط😢😢😢 امیدت به خدا باشه  به همه بسپار ...

ان شالله جفتشون خوب خوب بشن . همه بیمارها . ان شالللله

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!

متاستاژ یعنی دست اندازی سرطان به اعضای دیگر بدن که بیشتر در مراحل پیشرفت بیماریه

البته این و نمی گم که امیدتونو از دست بدید ابدا

خدا همیشه هست

دوست گلم علم پیشرفت کرده

مادر منم سرطان روده داشت سال 93 عمل کرد هشت جلسه شیمی شد الانم هر شش ماه یه سری آزمایش و سی تی اسکن داره تحت مراقبته

امیدوارم خدا به همه مریضا شفا بده و به همه ی همراهان مریضا هم قوه جسمی و روحی بده تا کمک مریضشون باشن

والا من تو بیمارستان خیلی چیزا دیدم شخصی و دیدم که دو سال دکترا جوابش کرده بودن ولی همچنان میومد واسه ادامه درمان

هیچ کاری از خدا بعید نیست دلت که می گیره شماره حرم امام رضا رو بگیر و مستقیم وصل می شی داخل صحن باهاش حرف بزن

من تو زمان سختی مریضی مادرم جراحی شیمی درمانی داستان های حین شیمی درمانی تماما ازامام رضا کمک خواستم

خیلی آرومم می کرد

شما هم ببین چی می تونه آرومت میکنه باید اول خودتونو پیدا کنید تا بتونید به مریضتون کمک باشید

2728

شیمی درمانی و دوست داشته باشیم نسبت به کلمه و جمله اش گارد نگیریم

شیمی درمانی میره به جنگ سلول های بد

من اوایل از اسمش می ترسیدم حالم بد می شد ولی همش زیر سرم به مادرم می گفتم به دارو خوش آمد گویی کن داره وارد بدنت میشه تا بره سلولهای بد و از بین ببره

دوستم یکم در مورد مراقبت های بیمار، خواب، خوراک بیمار حین شیمی درمانی اطلاعاتت و ببر بالا

موقع شیمی درمانی حتما به مادرت آب میوه های طبیعی، هندوانه ،آب و مایعات و غذاهای سبک و کم حجم و مقوی مثل سوپ، عدسی که داخلش مرغ یا گوشت داشته باشه و این دست غذا ها تهیه کن بده بهش جوون داشته باشه و کمتر ضعیف بشه

متاستاژ یعنی دست اندازی سرطان به اعضای دیگر بدن که بیشتر در مراحل پیشرفت بیماریه البته این و نمی گم ...

ممنونم عزیزم شما درست میگی. اینم دکتر اسمشو نیاورد ولی تا جاییکه خوندم فکر کنم وقتی ب مغز میزنه یعنی متاستاز. کاش بتونم خودشو اروم کنم ظاهرش ارومه نمیدونم چی توی دلشه

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
شیمی درمانی و دوست داشته باشیم نسبت به کلمه و جمله اش گارد نگیریم شیمی درمانی میره به جنگ سلول های ...

مرسی خوب گفتی که بهش گفتی دارو داره وارد بدنت میشه بهش خدشامد بگو. اگر مثالهای اینچنینی دارید بگید .حرفاییکه ب مریض روحیه میده چی گفتید نا حالا . اینجوری بهتر میدونم چی بگم بهش. یکماهی پیشش بودم دوروزه اومدم خونه ام یکم ب گلها برسم و کارهام ک انجام بشه . خواهرم پیششه .امشب دوباره میرم ولی با حال داغون .تا الان جلوش خیلی خویشتن داری کردم

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
2740
ممنونم عزیزم شما درست میگی. اینم دکتر اسمشو نیاورد ولی تا جاییکه خوندم فکر کنم وقتی ب مغز میزنه یعنی ...

درسته چه به مغز و چه به جای دیگه میشه متاستارز

در صورت متاستاز اگه سریع متوجه شن خیلی بهتره

سرطان یعنی هر چی زودتر متوجه شی و معالجه کنی بهتر نتیجه می گیری و طول عمر مریض بیشتر می شه

نگران نباش 

برای مادرت هم از داروهای آرام بخش زیر نظر دکتر استفاده کنید 

مادر منم اوضاع روحی و روانی خیلی خیلی بدی داشت 

در صورتی که اول امر حال عمومی خوبی داشت و فقط به خاطر خونریزی حین دفع رفتیم آزمایش 

ولی بعد از فهمیدن داستان یهو دیدیم مامانم عین پیرزنای هشتاد ساله که کمرشون دوتا شده غوز می کرد و پاهاش انگار نای راه رفتن نداشت

مصیبتی داشتیم عمل نمی کرد میگفت من خوبم مشکلی ندارم

اصلا یه وضعیتی بود که گفتنش هم الان برام خیلی سخته

ولی دوستم می خوام بگم ماها تو راهی قدم گذاشتیم که ناخواسته بوده و خیلی پر پیچ و خمه، امیدت و از دست نده، تحت هیچ شرایطی محکم باش آخر راه نور امید هست چون خدا اونجا وایستاده و ما رو نگاه می کنه

اینا رو چون حس الانتو درک می کنم  میگم بهت چون حس الانتو چن سال پیش داشتم

تا می تونی آهنگایی که دوست داره بزار گوش کنه 

دکتر بهمون می گفت غیبت درمانی کنید

تا می تونی زیر سرم و دارو باهاش غیبت کن تا یادش بره داستان چیه الان

از مراسم غم و غصه دورش کن

من حتی مادرم چون شهرستان زندگی می کرد تو خیابان وکوچه نمی رفت که یکی حرفی بزنه نا امیدش کنه همش با ماشین این طرف و اون طرف می بردیمش اصلا نزار کسی بشه دکترش و نظر کارشناسی بده سریع حرف و عوض کن

غر زدن و بیحوصلگی حین درمانش طبیعیه مامان من انقد غر می زد خدا می دونه صبرتونو زیاد کنید یه روزای اوکی و عالی بود یه روزای خیلی حال ندار- این مسیله هم همچنان باهاشه یعنی طبیعیه اثرات داروهای شیمی درمانیه (دکتر بهمون گفت این بیماری و درمانش اعصاب تاثیر می زاره)

چای دارچین زنجبیل واسه تهوع خوبه

سیرآبی و شیردون واسه تقویت سیستم ایمنی بدنش مناسبه اگه جراحی داشت بهش اناناس بدین واسه خوب شدن جای بخیه ها

عسل و آبلیمو و آب و قاطی کن بهش بده یکم مزه غذاها رو ترش درست کنید دلشون بیاد غذا بخوره

تا جایی که ذهنم کشش داشت گفتم

بقیش دست خدا و دکتری

عزیزدلید چقدر مهربونید که اینقد کامل برام مینویسید ان شالله خدا بهمتون و عزیزانتون سلامتی و طول عمر با عزت بده 

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!

بچه ها مامانم یکی از عمده ترین مشکلاتش تنگی نفس و سرفه گاه به گاهه.. شیمی درمانی شروع بشه این مشکلش رفع میشه در حین شیمی درمانی ؟ و تا زمانیکه دوره بعد شیمی درمانی شروع بشه؟

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
بچه ها مامانم یکی از عمده ترین مشکلاتش تنگی نفس و سرفه گاه به گاهه.. شیمی درمانی شروع بشه این مشکلش ...

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه فشار کوچیک بده!
همین کافیه!
2706