2733
2734
عنوان

نیش کک😥

23092 بازدید | 28 پست

سلام  بچه ها من چند روزیه اومدم خونه بابام اینجا کک داره و افتاده به جونم دیشب تا حالا نداشته بخوابم کلی نیشم میزنن و جای نیشش خییییلی ورم می‌کنه کلافه شدم از بی خوابی از طرفی دلم نمی‌خواهد انقد زود برم خونه...تورو خدا اگه راهکاری برا از بین بردنش تجربه دارید بگید

2731
خانم گومبولی شمام که همش میگین سم پاشی خخخخخ

آخه واقعا راه دیگه ای ب ذهنم نمیرسه 

برای ریشه کن شدن شون 😁

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
کک واقعا موجود وحشتناکیه تجربشو داشتم اینقدر خودمو خاروندم جونم داشت درمیومد

چی کار کردین باهاشون؟

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
چی کار کردین باهاشون؟

خونه پدربزرگم گوسفند داشتن از اونجا چنتا سوغاتی کک دادن آوردم هیچی همه ملحفه ها و لباسامو شستم چندین بار ولی مگه میمیرن اینقدر جون سختن که نگو بعد یکماه که خوب پدرمو درآوردن توی دستشویی تونستم بگیرمش البته خیلی ریزه لای دوتا انگشت گرفتم و توی کاسه آب بردم فقط زیر آب میمیرن هر چی فشارشونم بدین نمیمیرن فقط زیر آب

این نیز بگذرد
خونه پدربزرگم گوسفند داشتن از اونجا چنتا سوغاتی کک دادن آوردم هیچی همه ملحفه ها و لباسامو شستم چندین ...

فلفل نبین چه ریزه ست ها

پس سم پاشی واقعا تاثیر نداره ؟

فلفل نبین چه ریزه ست ها پس سم پاشی واقعا تاثیر نداره ؟

چرا تاثیر داره ولی معمولا جایی که محل زندگی حیوون دارای کک باشه رو سم پاشی میکنن مثل طویله که کل حشره از بین بره

این نیز بگذرد
چرا تاثیر داره ولی معمولا جایی که محل زندگی حیوون دارای کک باشه رو سم پاشی میکنن مثل طویله که کل حشر ...

ممنون از راهنماییت دوستی جان☺️

2706