2752
2734
عنوان

کسی بچشو مدرسه هندی گذاشته ؟

960 بازدید | 10 پست
من خارج از کشور زندگی میکنم می خوام پسرمو مدرسه هندی بذارم کسی تجربه ای داره؟
آخه میگن سطح علمیش بیشتر از مدرسه انگلیسیه
به سلامتی اونیکه 9 ماه لگدش زدی و یک بار هم ازت نپرسید چرا؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بوووووووووووووووووووووس
ببخشید واقعا مامان یاسین جون
شرمنده بد متوجه شدم
پستامو پاک میکنم تاپیکت شلوغ نشه
موفق باشی گلم
آپلود عکسخدایا شکرت...دســــــــت هایت ! که مال مــن باشد هیچکـــــس مرا .. دست کم نخواهد گرفت !!!فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظاً وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ...آپلود عکسآپلود عکس رایگان و دائمی
از سه سال و نیم باید برن مدرسه خیلی درساشون سنگینه تعطیلی هم کمه
نمیدونم فرصت میکنم بهش خوندن و نوشتن فارسی یاد بدم یا نه
اینجا مدرسه ایرانی هم هست ولی نمیخوام بذارم مدرسه ایرانی چون سطح تدریسون مثل ایران خوب نیست و انگلیسی هم که اینجا خیلی لارمه تو مدرسه ایرانی چندان اهمیتی بهش نمیدن
مامان یاسین جون خوبی
فکر کنم شمام قطر هستی
یه زن شیرازی میشناختم بچش مدرسه انگلیسی هندیا میرفت خیلی راضی بود کلا مبگفت بچه هاش و معلماش کلی با فرهنگن و سختگیر و مقراراتی مال پاکستانیام هست مال اونا یکم راحتره ولی هر دوتاش در کل یک دقیقه تاخیر کنی پوستتو میکنن
من جای تو بودم مدرسه عربی انگلیسی میزاشتم یا عربی خیلی بهتره ولی هر جا گذاشتی ایرانی نزار چون شنیدم اصلا مال قطر خوب نیست
یا رب نعماتت را بر من ببخش