2733
2739
عنوان

علائم بارداری و بی بی چک

871 بازدید | 129 پست

سلام خانما 

من دورهام ب طور میانگین ۲۸ روزن ، روز ۲۸ تست زدم منفی شد 😞 ولی هنوز پریود نشدم ، امکانش هس چند روز بعد مثبت بشه ؟ کسی بوده ایطوری باشه ؟ چند روز بعد مثبت شده ؟علائمتون چی بوده؟ 

معلم دوره ی ابتدایی😌

من امروزبعد دوازده روزکه ازموعدم میگذشت بی بی زدم وازمایش دادم مثبت شد😊

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
من امروزبعد دوازده روزکه ازموعدم میگذشت بی بی زدم وازمایش دادم مثبت شد😊

مبارکت باشه ان شا الله صحیح و سالم بغل بگیریش ، برا ما هم دعا کن

معلم دوره ی ابتدایی😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مبارکت باشه ان شا الله صحیح و سالم بغل بگیریش ، برا ما هم دعا کن

حتماعزیزم.علائمت چی هست؟

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
2728

چند وقته اقدام کردی؟

من سر ماه 6 باردارشدم

انقد بی بی چک میزدم ک نگو

اقدام ب بارداری باعث میشه آدم عقب هم بزنه

من باید 13تیر پریود میشدم 12 تیر بی بی چک یه خط کمرنگ افتاد فرداش رفتم آزمایش گفتن بارداری

چندروز صبر کن دوباره بی بی چک بزار

حتماعزیزم.علائمت چی هست؟

یکم سینه هام انگار سنگین شدن گاهی انگار سوزن داخلشونه ، نفخ و یبوست ، دو س روز سر درد داشتم ، با کمردرد ، خیلی ام گرسنه ام میشه

معلم دوره ی ابتدایی😌
2738
چند وقته اقدام کردی؟ من سر ماه 6 باردارشدم انقد بی بی چک میزدم ک نگو اقدام ب بارداری باعث میشه آد ...

من ۸ ماهه اقدامم ، تو این ۸ ماه تاخیر نداشتم تا حالافقط ی بار ۳۱ روزه پری شدم

معلم دوره ی ابتدایی😌
یکم سینه هام انگار سنگین شدن گاهی انگار سوزن داخلشونه ، نفخ و یبوست ، دو س روز سر درد داشتم ، با کمر ...

اتفاقاپس احتنالش زیاده منم خیلی نفخ داشتم ضعف میکردم بلندمیشدم سرم گیج میرفت ببخشیدترشحمم خیییلی شده بود.زیردلم سمت چپش یهودردمیگرفت.گاهی هم دردپریودی خفیفی میگرفتم. بدنم خیلی گر میگرفت

اتفاقاپس احتنالش زیاده منم خیلی نفخ داشتم ضعف میکردم بلندمیشدم سرم گیج میرفت ببخشیدترشحمم خیییلی شده ...

اره منم خیلی ترشح دارم طوری ک دسمال میزارم ، گر گرفتگی هم دارم 

معلم دوره ی ابتدایی😌
من نوک سینم انگار تیر میکشید نمیتونسم سوتین بزارم درمی اوردم غذا هم بیشتر میخوردم الان پسرم هفته ب ...

من ۲۵ تموم شده عزیزم ، خدا برات نگهش داره 

معلم دوره ی ابتدایی😌
2706