2752
2734
عنوان

یه سوال مهم!!!!!!

211 بازدید | 19 پست

لطفا تجربیاتتون رو در اختیارم بذارید

میخواستم ببینم کسی(خانمی) تا حالا از دستگاه ریش زن مردانه(ماشین اصلاح صورت) به عنوان دستگاه اصلاح برای موهای دست و پا و صورت و سایر نواحی(!) استفاده کرده؟؟؟؟

آخه من پوستم حساس و خشکه. ژیلت خیلی آزارم میده. حوصله هم ندارم با موم و شمع و بند و اپیلیدی و...

تنها راهیه که امتحان نکردم. میخواستم ببینم چطوره؟

راضی هستید؟

خوب تمیز میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره خوبه

دست و پا رو استفاده کردم خوب بوده

سایر نواحی رو نکروم😂😂😂

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
بله من با سه تیغه مردونه شیو میکنم 😊

راضی هستید؟

مثل وقتیکه از ژیلت در جهت عکس رویش مو استفاده بشه، تمیز میکنه؟

میشه مارک و مدل ریش زنتون رو بگید؟

ممنون

یس من سیبیلمو با قسمت موزر اپیلیدی میزنم😓 کلفت شده نزن سمیه نزن

خب یه بار با ماشین زدی خو دیدی داره در میاد با موچین تمیز کن تا بلند تر نشه 

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
راضی هستید؟ مثل وقتیکه از ژیلت در جهت عکس رویش مو استفاده بشه، تمیز میکنه؟ میشه مارک و مدل ریش زنت ...

اره من خیلی راضیم 

فیلیپس 

دیگه تیغ تیغ درنمیاد 

🌸❤ چادری ها عاشّق تَرند ❤🌸

من یه بار رفتم ارایشگاه وکس گذاشت بعده چن روز جوش زدم 😞 بندم اصن نمیتونم تحمل کنم بعدشم میگن ضرر داره باعث چروک شدن میشه ولی با ماشین رااااحت بی دردسر 😛

دمپایی تا دیسین کَلّوزَ😛  آدام آداما بیدفعه دییر 💁 لایک الموندا 😯   
من یه بار رفتم ارایشگاه وکس گذاشت بعده چن روز جوش زدم 😞 بندم اصن نمیتونم تحمل کنم بعدشم میگن ضرر دا ...

آره بابا.خیلی سخت و پر دردسره. بعدم من روشی میخوام که سریع و راحت تمیز کنم تو خونه. و همیشه تمیز باشم.نه مجبور باشم بمونم تا همه کامل در بیان. برم وکس بندازم