2737
2739

شما باید کودکتون رو ببرین پیش روانپزشک اطفال که مشخص بشه مشکلش چیه

تماس چشمی.روابطش.حرف زدنش.توجه و تمرکزش.بازی هاش.حساسیت های لمسی .بینایی. و... همه اینا باید بررسی بشه برای تشخیص درست

ببخشید ولی  چه ربطی داره این راهنمایی به این نوع مشکل؟؟؟این راه درست پیگیری نیس

يه مادر بنظرم بايد اول خودشو كنترل كنه و بهترين تصميمو بگيره من خرفي غير اين نزدم انگار شما درست برداشت نكردي

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه به خواهرم میگفتن این بچه مدام کارهای تکراری میکنه حرف های تکراری میزنه ضمیر براش مفهوم نداره خیل ...

اگر بچم سالم باشه دیگه تا آخر تمرم هیچ چیز از حدا نمیخوام هیچیی واقعا هیچی

شما کدوم شهری؟

تو رو خدا کمکم کن

من شرایط مشهد رفتن ندارم ینی چی تجربه داری؟ کی اتیسم داشته؟ خوب شده؟ چقدر زمان میبره؟ راضی ام ا ...

من افسردگی رو درمان کردم با دستورش.عالی جواب داد.من خودشو حضوری ندیدم تو اینترنت زدم دستورش اومد.اطرافیان برای مریضیهاشون ازش جواب گرفتن.گفتم بزنید درمان اوتیستم ضیایی.کارش درسته

ایت الله سید حسن ضیایی

البته اول باید مطمئن شید که بیماری پسرتون واقعا اوتیسمه یا نه؟به قول دوستمون اول ببریدش دکتر

2731

سلام عزیزم.بچه ی اوتیسم هم مثل بقیه بچه هاست قابلیت اینو داره که درس بخونه بزرگ بشع و وارد جامعه بشع بچه ی شما تنها نیست و بچه های اوتیسم زیاد هستن.بچه هایی که بزرگ شدن و ازدواج کردن.ببین دوست من بچه تو از بقیه بچه ها جدا ندون چون فرق چندانی ندارن.ببین تا چند ساله پیش اصلا چیزی به اسم اتیسم وجود نداشت یعنی بچه ها به این علائم مبتلا بودن ولی در نگاه دیگران عادی بوده زیاد سخت نگیر زیاد سختش نکن.من یکی از دوستام بچش سندروم دان داشت اما خیلی زیبا برخورد میکرد با بچش قشنگ با بچه های سالم مقایسش میکرد بچتو قوی بار بیار موفق باشی⚘

اگر سطح بالا نباشه چی؟ ای خداااا تا دکتر جواب بده من صد بار مرده ام دکتر خوببببب تو کرج کسی میشنا ...

توی کرج رو سرچ کن روانپزشک اطفال ببر

هر سطحی باشه پیشرفت تا حدی دارن

ولی شما فعلن خودتون رو کنترل کنین به این چیزا فک نکنین و دنبال راه تشخیص و درمان برین

میتونی فرزندتو به مراکز گفتاردرمانی و کاردرمانی کرج ببری اونا هم میتونن خیلی راهنمایی کنن شما رو

2740

کارهای تکراری 

عدم تماس چشمی ینی  ندرت تماس داره

بازی تنهایی

فقط با من و مادرم ارتباط عاطفی داره

از کارها میتونه تقلید کنه

ی چیزی یاد بگیره هزار بار انجام میده

حرف نمیزنه اصلا

تو خودشه

عصبی میشه

بال بال میزنه

ای خدا

من اینجا خواستم کمکم کنین نه اینکه تمام رفتاراش جلو چشمم بیاد قلبم ب تپش بیوفته

کاش میمردم خدا

کاش بتونم ب بچم کمک کنم

کاش درمان بشه

امید میخوام

دعام کنین

اخه شما گفتین ببر پیش دکتر محولاتی شنوایی سنجی بگیری!؟

اول اينكه دكت محولاني فوق تخصص مغزو اعصاب كودكه من از توهمين سايت پيداش كردم تو تاپيكا كه واقعا دكتر بناميه دوم اينكه از اينجور بچه ها اول تسته شنوايي سنجي ميگيرن خيلي موردا هست كه بچه مشكل شنوايي داره

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
2706