2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم به دلت بد راه نده اصلا و ابدا خودت نمی تونی تشخیص بدی خیلی سخته

خواهر زاده من 5 سالشه تقریبا همه اطرافیان می‌گفتند علائم ظاهری اوتیسم رو داره خواهرم پریشان و درمانده چندتا دکتر و مشاور برد بعد کلی تست و معاینه گفتن نه اصلا سالم هست فقط یه کوچولو اختلال یادگیری داره اونم با یه دوره درمان کمتر یکسال بهتر شد الحمدالله الانم صحیح و سالم و نرمال و طبیعی جلو چشممونه

اصلا فکر و خیال نکن خواهر

بخدا حال گفتنش و ریز ب ریز ندارم اینقدر که گریه کردم گفتنش حالمو بدتر میکنه ولی چند روزه سرچ کردم ...

عزيز من نكن با خودت اينكارارو بنظرم ببر پيش دكتر محولاتي حتما يه تسته شنوايي سنجي بگير 

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
2731
اوتیسم تو طب اسلامی درمان کامل داره.تو اینترنت بزنید اوتیستم ضیایی.دکتر سیدحسن ضیایی یک روحانی خیلی ...

من شرایط مشهد رفتن ندارم

ینی چی تجربه داری؟

کی اتیسم داشته؟

خوب شده؟

چقدر زمان میبره؟

راضی ام اون سر دنیا برم

بخدا حال گفتنش و ریز ب ریز ندارم اینقدر که گریه کردم گفتنش حالمو بدتر میکنه ولی چند روزه سرچ کردم ...

سلام 

ارامش خودتو حفظ کن که بتونی راه درست رو پیدا کنی برای تشخیص درستش و درمانش

ببین معمولن خانواده متوجه تغییرات و تفاوت های کودک نسبت به بقیه میشه و این قدم اوله که باید برین پیش روانپزشک اطفال برای تشخیص صحیح ...بعد از اون اگه تشخیص خورد شروع توانبخشی و اموزش کودکه(کاردرمانی .گفتاردرمانی و... با توحه به مشکلاتش

اگه اتیسم سطح بالایی باشه حتی به مدرسه رفتن میرسه 

عزیزم به دلت بد راه نده اصلا و ابدا خودت نمی تونی تشخیص بدی خیلی سخته خواهر زاده من 5 سالشه تقریبا ...

تو رو خدا تو رو خدااااا بگو کجا برد؟

درمونده ام بخدا

الان چند وقته گریه میکنم

چشمام خونه

زندگیم داره می پاشه

هر چی سرچ میکنم میبینم علایمش کاملا تو پسرم هست

2740

همه به خواهرم میگفتن این بچه مدام کارهای تکراری میکنه حرف های تکراری میزنه ضمیر براش مفهوم نداره خیلی دیر زبون باز کرد خیلی دیر راه رفت و خیلی دیگه از علائم اوتیسم به وضوح تو خواهر زاده من دیده میشد

خواهرم شب و روز روز و شب گریه و دعا و نیایش که ای خدا من چه کنم....

اما هیچ هیچ... همه تست و آزمایش هاش سالم بود الحمدالله فقط یه اختلال یادگیری خیلی جزئی که الان تحت درمان خیلی خیلی پیشرفت کرده و بهتر شده شکر خدا امسالم می ره پیش دبستانی فداش بشم😘

شما هم جگر گوشه ت رو ببر دکتر اونا بگن که داری اشتباه می کنی تا خیالت تخت تخت بشه

ان شاءالله که همه حدسیاتت اشتباهه

سلام  ارامش خودتو حفظ کن که بتونی راه درست رو پیدا کنی برای تشخیص درستش و درمانش ببین معمولن ...

اگر سطح بالا نباشه چی؟

ای خداااا

تا دکتر جواب بده من صد بار مرده ام

دکتر خوببببب تو کرج کسی میشناسه؟

من چون نمیشناسم میوام ببرم بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی کرج

آخه عزیزم تو تی وی دیده بودم پدر ومادر پزشک نتونسته بودن تشخیص بدن اتیسم فرزندشون رو،بعدشم تازه بعد دوسال قابل تشخیصه، میشه بگی رفتاراش چه جوریه، ارتباط چشمی برقرار میکنه یا نه، یا مثلا حرکات تکراری میکنه مثلاچیزی و چرخوندن یا تکون دادن 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

اگر متخصص نظر نداده که فرزندتان بیمار هست،رو فرزند دلبند تون برچسب نزنید

برادر زاده های من،اولی سر دو سالگی کامل صحبت میکرد مثل بلبل،دختر دومیشون الآن در آستانه سه سالکی هست تازه یاد گرفته دست و پا شکسته صحبت کنه

بچه ها استعدادهاشون متفاوت هست

دوستانیکه تاپیکهای من بودید....من  شکر خدا مامان شدم ...امیدتون به خدا باشه ...إن شاء الله روزی همتون بچه های خوشگل و سالم و صالح و عاقل
2706