2737
2734
عنوان

شیررر خشک😍لطفاااا کمک کنید

154 بازدید | 28 پست

دوستای گلم 

پسرم توی ۳ماه هست  وزنش ۶ کیلو هست 

میخوام اگه بشه شروع کنم بهش شیر خشک بدم البته فقط شب

شیر خودم خییلی زیاد هست اما بچم ظریفه 

میخوام بدونم چه شیر خشکی بدم بهش؟؟؟؟

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
عزیزم وزنش خوبه اضافه وزن هم خوب نیستا

نه واسه اضافه وزن نمیخوام فقط دوس دارم کمی تپلی بشه

در زندگی یاد گرفتم:با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنیای احمقانه خویش خوشبخت زندگی کند.با وقیح جدل نکنم چون چیزی برای از دست دادن ندارد و روحم را تباه می کند.از حسود دوری کنم چون اگر دنیا را هم به او تقدیم کنم باز از من بیزار خواهد بود.وتنهایی را به بودن در جمعی که به آن تعلق ندارم ترجیح دهم.
من نان دادم چاق نشد که نشد آلن یه سالشه 9 کیلو

عزیزم شیر خشکای دیگه رو امتحان کن مث آپتامیل

الان کوچولوئه یکم دیگه که بفهمه سینه تونو ول می کنه کلا شیرخشکی میشه

ینی الان فقط شبا بهش بدم دیگه عادت میکنه به شیشه و سینمو نمیگیره؟

نه واسه اضافه وزن نمیخوام فقط دوس دارم کمی تپلی بشه

بنظر من ممکنه شیشه رو نگیره و اگه هم بگیره دیگه شیر خودت رو نمیخوره

۱ چون طعم شیرخشک بهتره

۲ راحتتر میتونه با شیشه بخوره

درکل من میگم حالا که خودت زیاد شیر داری شیرخشک نده

من شیر داشتم منتها به بچه نساخت و مجبور شدم شیرخشک مخصوص بهش بدم و الان پوستم کنده شده از شیرخشک خریدن

بخدا گوشت اصلا نمیتونیم بخریم و خیلی چیزای دیگه

شیرخشک خیلی گرونه

این توصیه و تجربه من بود

بازم هرجور خودت صلاح میدونی عزیزم 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**