2737
2739
عنوان

اونایی که در بارداری دچار نارسایی جفت شدن بفرمایید اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 16498 بازدید | 44 پست
اینکه چطور بوجود میاد رو نمیدونم. اگه میدونستم که مشکلم حل بود و برای بارداری بعدی میتونستم جلوشو بگیرم. نارسایی جفت یعنی اینکه به دلایلی جفت کارش رو که خونرسانی به جنینه انجام نده. مثلا رگهایی که جفت رو به بدن مادر متصل میکنه گرفته باشه یا بندناف مشکلی داشته باشه و یا خون درون این رگها لخته بشه. هر کدوم بدلیلی رخ میده و با آزمایش معلوم میشه. علائم مشخصی نداره. شکم بزرگ نمیشه و کم کم علائم بارداری از بین میره.
مرضیه جان سلام خوبی دوست خوبم خدا خیلی بزرگه من 9 اردیبهشت امسال زایمان کردم و پسر نازم تو 36 هفته دچار ئیری زودرس جفت و کم شدن مایع امینوتیک زود به دنیا اومد و بعد 5 روز تو دستگاه و اکسیژن گیری اسمونی شد. من دو بار باردار شدم و عین دوبار هم مشکل پیری زود رس جفت رو داشتم ولی دخترم سالم موند و الان 5 سالشه پسرم طاقت نیاورد و داغ بزرگی به دلم موند. من قراره 9 مرداد پیش دکترم برم و با کلی سوال حتما یکی از سوالهام اینه که چرا گرید جفتم زود 3 میشه؟ دوست خوبم دلت رو بسپر به خدا خدا خیلی بزرگه. دکتر جراح به من گفته که دیگه نباید باردار بشم اگه حامله بشم میمیرم ولی من تا روح پسرم رو تو یه جسم دیگه بغل نگیرم اروم نمیشم برام دعا کن. من تو کلوپ های مشاوره یه پیج دارم و خداوند فرشته اش را به سوی خود خواند رو دارم بهم سر بزن .
پسر نازم اروم بخواب....مامان یه روز میام پیشت و محکم بغلت میگیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرضیه جون خیلی نمیدونم اما میدونم ازمایشای زیادی گرفتن حتی رحمشم دراوردن چک شد اما معلوم نشد نینیشو زودبراش بدنیا اوردن البته اول 9 ماه متاسفانه اونقدر اطلاعات و دانش دکترا ضعیفه که هر چیزیو نمیتونن تشخیص بدن ایشاله نینی بعدیت سالم میاد تو بغلت گلم خیلی دعا بخون
مامان باران برای متاسفم. میتونم درکت کنم. خیلی سخته. خدا بهت صبر بده و بزودی زود یه فرشته با روح پسرت بهت بده. ایشاالله اگه شد میام پیشت. میدونی من زیاد نمیتونم کلوب بیام چون همیشه آنلاین نیستم. تو تبادل نظر راحتترم. اگه میتونی بیا اینجا و از تجربیات و درد دلهات برام بگو. از وقتی نی نی سایت تغییر کرده نمیدونم چطوری کلوپهایی که عضوش شدم رو پیدا کنم؟؟ بهم میگید؟
2728
سلام مرضیه جان من یکشنبه پیش دکترم بودم بهم گفت باید قبل بارداری بعدی برم پیش یه مشاور بیماریها و ناهنجاریهای جنین بعد اقدام کنم سه ماه بعد جراحیم اجازه باردار شدن بهم داد و الان دارم فولیک اسید میخورم . توکل به خدا تو چه کار کردی؟
پسر نازم اروم بخواب....مامان یه روز میام پیشت و محکم بغلت میگیرم
2738
مامان باران ایشاالله که موفق باشی و اینبار بسلامتی بارت رو زمین بگذاری. من حدود 5 ماهه که منتظر جواب یکی از آزمایشاتم هستم. هنوز هم اماده نشده. اگه جوابش بیاد ایشاالله با توکل به خدا دوباره اقدام میکنم برای بارداری. تا حالا هرچی آزمایش دادم خداروشکر جوابشون خوب بوده به همین خاطر دکترها میگن معلوم نیست که چرا بچه هات تو شکمت میمیرن. نمیدونم چیکار کنم؟ دکترها میگن باید آزمون و خطا کنی. یعنی اینقدر باردار بشی تا بالاخره یکیش سالم بدنیا بیاد. منم میترسم. از وقوع دوباره و چندباره اون اتفاقات میترسم ولی مث اینکه چاره ای برام نیست. از همون موقع که سقط کردم دیگه فولیک اسید رو قطع نکردم و تا الآن دارم میخورمش. ایشاالله بزودی هر دو صاحب بچه هایی سالم و صالح بشیم.
جواب آزمایشم اومد و خداروشکر این آزمایشم هم مشکلی نداشت. دکترها گفتن که ما نمیدونم علت چی بوده. پس راه حل تو فقط تکرار بارداریه تا اینکه بالاخره خدا بخواد و سالم بدنیا بیاد.

سلام

ما هم چنین مشکلی داریم

تو سونوگرافی هفته 27 ام گفتند رشد توقف شده و 22 هفته نشون داد

بعد از سونوگرافی و.... مشخص شد مشکل خون رسانی و در نهایت نارسایی جفت وجود داره

ظاهرا هیچ راه درمانی هم نداره 

گفت یه هفته صبر کنیم اگه جنین زنده ماند و اعضای بدنش آسیب ندیدن بزارنش زیر دستگاه تا ببینیم چی میشه

شما از قبل تونستین به نتیجه ای برسین؟ یا فقط تنها راهش توکل کردن به خداست؟ 

2706