2752
2734

دوستانی که جراحی باز کیست تخمدان شدن سوال دارم که بعد از دراوردن تخمدانشون بعد جراحی ایا عوارض تیزی قلب که بزنه به پشت قفسه سینه داشتن و ایا بعد غذا خوردن ایا پشت کمرشون درد نمیگیره ؟ یکی بگه بعد جراحی چرا اینطوری شدم ناراحتی قلبی و پشت کمر پیدا کردم کسی بوده اینجوری باشه ؟ خیلی نگرانم کمکم کنید 😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من عمل تخم دان نکردم

ولی درد وحشتناکی که بزنه به پشت قفسه سینه داشتم

سنگ کیسه صفرا بود

با سونو گرافی مشخص شد بعد کلی بررسی حدود یک سال درد کشیدم

هی گفتن قلبته معدته

اخرش صفرامو عمل کردم و تموم شد

2731
من عمل تخم دان نکردم ولی درد وحشتناکی که بزنه به پشت قفسه سینه داشتم سنگ کیسه صفرا بود با سونو گر ...

وااا چرا پس من سونو گرافی کامل کردم کیسه صفرا مشخص نشد ؟ یعنی کیسه صفرا نداشتم سونو کامل دادم چجوریاست مال منم بعد عمل همینطور شدم درد تیزی شکل از قلب رد میشه میزنه پشت قفسه سینم شربت الومینیوم ام جی میخورم دردش کمی اروم میشه دوباره فرداش شروع میشه والا یکی میگه عوارض عمله من سر در نمیارم اخه تخمدانم برداشتن من نمیدونم عوارض اونه ؟😢😢😢😢خستم کرده صد تا دکتر رفتم تا الان 

منم عمل کیست تخمدان داشتم فقط کمرم درد میکنه همیشه با جای عملم 😢😢😢😢😢😢😢😢اندازه یه سزارین برش ...

ببین شما موقع غذا خوردن پشت کمرتم درد میگیره منم همینطور شدم و دردای تیزی قلب میزنه پشت قفسه سینم والا یکی میگه معدست یکی نیگه عوارض عمله بخدا صد تا ازمایش چکاپ کلی دادم مشکل صفرا هم نداشتم من اصلا درد قلبی نداشتم که این مسخره اضافه شده چرا من اینجوری شدم از ترسم نمیتونم پیاده روی کنم فقط جالبه که تا شربت الومینیوم ام جی میخورم درد اروم میشه دوباره فردا شروع میشه اصلا سر در نمیارم با عملاشون یعنی واعا ناراحتی قلبی گرفتم ؟چرا اینجوری شدم خیلی نگرانم کرده

منم عمل کیست تخمدان داشتم فقط کمرم درد میکنه همیشه با جای عملم 😢😢😢😢😢😢😢😢اندازه یه سزارین برش ...

خدا لعنت کنه با این عملای مزخرفشون همش درد ادم داره بجای اینکه ادمو خوب کنن ببخشید میگما میرینن تو حال و حس مردم که بیمارشون هستن هزار تا مریضی و بیماری به ادم اضافه میکنن لعنتیا شما درد قلبی هم داشتید ؟ 

ببین شما موقع غذا خوردن پشت کمرتم درد میگیره منم همینطور شدم و دردای تیزی قلب میزنه پشت قفسه سینم وا ...

نه من قفسم درد نمیکنه

شاید از معدته

ان شاالله زودتر خوب بشی

😘همســرم بهـترین مـــرد دنیا نفسم به نفســات بنده😘
نه من قفسم درد نمیکنه شاید از معدته ان شاالله زودتر خوب بشی

ببین درد تیزی شکل از سینه سمت چپم شروع میشه میره به پشت قفسه سینه میزنه و جالبه که این درد موقع غذا خوردن میزنه به پشت کمرم مردشور این عملاشون ببرن که ادمو گرفتار کردن 😭😭😭😭چقدر دکتر گوارش برم خستم کرده 

منم عمل باز فیبروم داشتم،درد من دوروز اول بود که قفسه سینم و پشتم میگرفت.و گفتن که از عوارض داروی بیهوشیه.و مایعات زیاد باید بخوری و راه بری تا بری دستشویی و دفع کنی

خدایا شکر به خاطر همه داده هات🙏
منم عمل باز فیبروم داشتم،درد من دوروز اول بود که قفسه سینم و پشتم میگرفت.و گفتن که از عوارض داروی بی ...

من الان سه ماهه جراحی کردم شش ساعت زیر بیهوشی کامل بودم پس چرا الان عوارض داروی بیهوشی از بین نرفته یکی میگن عوارض از دست دادن تخمدان همینه منم نگرانم که مساله ای برام پیش نیاد 😢😢😢😢خدا لعنت کنه با این عملای مزخرفشون 😭😭😭😭😭پدر منو دراوردن 

من الان سه ماهه جراحی کردم شش ساعت زیر بیهوشی کامل بودم پس چرا الان عوارض داروی بیهوشی از بین نرفته ...

سلام عزیزم بعد چندوقت مشکلت حل شد؟ منم عمل کردم همینطوری شدم ۱۰روزه