2733
2739
عنوان

دوستان عزیزی که تو تاپیک" مدیریت هزینه ها و صرفه جویی" بودید

| مشاهده متن کامل بحث + 2847862 بازدید | 43008 پست
شما تهرانید؟ کیلویی از کجا؟ بصرفه درمیاد؟

فدات شم ن من تهران نیستم اما تو همه شهرا معمولا هست پارچه کیلویی تو گوگل بزن پارچه کیلویی در تهران مفت میافته برات ی مانتو حدود 20 تومن میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما تهرانید؟ کیلویی از کجا؟ بصرفه درمیاد؟

پارچه کیلویی تو بازار بزرگ دارن اصلا یه راسته هست به همین نام البته من خرید نکردم فقط دیدم تو عبدل آباد هم دوستام خریده بودند. 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 
2731
گلدوزی و روباندوزی شماره دوزی خیاطی هم تازه یادگرفتم هنوز دوختم خیلی خوب نیست. خیلی از دوستان رو می ...

شما از هنر گلدوزی و روباندوزیت اگر خوب بلدی میتونی خیلی استفاده کنی 

مثلا لبه آستین یا لبه ساق دست یا پشت روسری 

روی کیف های نمد و چرم و مخمل 

رومیزی و وسایل آشپزخونه 

سیسمونی 

تابلو 

می تونی جانماز و سجاده کار کنی ببری مدارس ابتدایی دخترونه برای جشن تکلیف تعداد سفارش بگیری یا ببری مسجد 

اگر تهرانی سرای محله میز میده به خانم ها برای فروش محصولات دست سازشون جاهای مختلف می تونی بری 

از طریق سروش ایتا ت لگ رام هم می تونی کانال بزنی برای نمایش کارهات و جذب مشتری 

برای خودت بدوز و کار کن چیزهایی که تو چشم باشه هرکس دید بگو خودم کار می کنم 

امام حسن علیه السلام: کسانی که صاحب فرزند نمی شوندزیاد ذکر استغفار را بگویند، ان شاء الله خداوند آنها را صاحب اولاد خواهد کرد(مصباح کفعمی حاشیه ص58). خدایا شکرت. به تو می سپارمش. 

سلام خانوما

به به مبارکه بالاخره منم اومدم.   

اول سال نو رو به همتون تبریک می‌گم و امیدوارم که بهترین چیزها رو امسال از خدا عیدی بگیرید.

من که عیدی اصلی رو که دخترم بود از خدا گرفتم   

دخترم یکم فروردین به دنیا اومد و کلی تا الان درگیرش بودم. 

از خرج‌ها و هزینه‌های زندگیمون نپرسید که وحشتناکه. مامانم از 1 فروردین پیشم بود تا همین دیروز و کلی خرج‌هامون بالا رفت و تقریبا نصف بیشتر خرجی‌ای هم که برای اردیبهشت کنار گذاشته بودیم هم خرج شد.    (با توجه به این‌که حقوق‌ همسرم رو سر وقت نمیدن و چند ماه یک بار میدن) ولی خب توکلم به خداست.

احتمالا از هفته جدید خودم برم خونه مامانم ولی نمی‌دونم چقدر قرار هست بمونم

احتمالا بدونید که من چون حاملگی خیلی سختی داشتم و سزارین هم شدم تو این 9 ماه نتونسته بودم به خونه و زندگیم برسم و تازه شروع کردم که کم‌کم درواقع خونه‌تکونی کنم چون انگار بمب منفجر شده تو خونه.   

به خاطر زایمانم و شرایط روحیم حوصله نوشتن ریزخرج‌ها رو نداشتم و ان‌شاءالله از خونه بابام که برگشتم دوباره سفت و سخت شروع می‌کنم و حتما گزارش می‌دم.   

کار و بار مغازه‌ای هم که راه‌اندازی کردیم هم هنوز خوب نیست ولی ناشکری نمی‌کنیم به هر حال هر کاری چوب‌خوری داره و فعلا هر چی هم دربیاره بایدباهاش قسط بدیم و بدهی و خرج‌های خود مغازه.

فکر کنم امسال تازه حقوق همسرم 2 میلیون بشه. خیلی کمه ولی خب بازم شکرگذاری می‌کنم چون اگه اینم نبود معلوم نبود الان تو چه وضعیتی بودم.

همتون و دوست دارم و همیشه می‌خونمتون.

بوس بوس     

اگه پوشاک قیمت مناسب میخوای حتما به پیجم سر بزن💋💄👗👕 💅👄پوشاک و لوازم آرایشی و بهداشتی داریم با قیمتهای باورنکردنی:💕 پیج اینستاگرام پوشاک:https://www.instagram.com/setare_shopp💕 پیج اینستاگرام آرایشی و بهداشتی:https://www.instagram.com/setare_beautyy
شما از هنر گلدوزی و روباندوزیت اگر خوب بلدی میتونی خیلی استفاده کنی  مثلا لبه آستین یا لبه ساق ...

ممنون از راهنماییت.

رومیزی چندتا دوختم ترکیب گلدوزی و روبان ولبه هاش هویه.

مپنون عزیزم.

این نیز بگذرد...                                                       
سلام خانوما به به مبارکه بالاخره منم اومدم.     اول سال نو رو به همتون تبریک می‌گم و ام ...

مبارکه مبارکه قدم نورسیده مبارک خانم.

بسلامتی 

ان شا... خیر و برکت فراوون به زندگیتون وارد بشه.مغازه هم ان شا... رو روال میفته.

چیکار میکنید تو مغازه؟

این نیز بگذرد...                                                       
2740

سلام دوستان؛

من یه تاپیک زدم واسه طرز تهیه  کنسرو خورش خونگی...هیچکی انگار بلد نبود...اینجا یکی از دوستان قبلن گفت اینکارو انجام داده الان خاطرم نیس کدوم کاربر بودن،اگه پیدا شدین لطفن بهم بگین

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
سلام دوستان؛ من یه تاپیک زدم واسه طرز تهیه  کنسرو خورش خونگی...هیچکی انگار بلد نبود...اینجا یک ...

سلام.دیدن.ببخشید چرا خورش رو کنسرو میکنین؟دلیل خاصی داره؟

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
سلام دوستان؛ من یه تاپیک زدم واسه طرز تهیه  کنسرو خورش خونگی...هیچکی انگار بلد نبود...اینجا یک ...

سلام به همه دوستان وساغرجان 

من برای مواقعی که عیدمیریم مسافرت اینکارو انجام میدم مثلا خورشت قرمه سبزی رو کاملا میپزم وداخل شیشه مربا میریزم ودرشومیبندم مثل کمپوت میزارم داخل قابلمه تا آبش جوش بخوره حدودا ۱۵ دقیقه وبعد میزارم کاملا سرد بشه .ناگفته نماند من برای بیشتر از یک روز درست نکردم ونمیدونم چند روز میشه نگهداریش کرد.معمولا املت روهم اینجوری آماده میکنم فقط تخم مرغ میمونه واسه موقعی که میخوایم بخوریم تو راه  اضافه میکنیم.من واسه روز اول مسافرت تدارک میبینم واسه صبحانه املت واسه نهار قرمه وواسه شام قیمه .توراهم اگه موقیعیت جور باشه برنج درست میکنم اگه نباشه آماده میگیریم برنج خالی رو چون برنج خالی امکان مسموم کردنش خیلی کمه...

ببخشید طولانی شد من فقط این تجربه رو دارم در این مورد🙉

دعا کنین ماهم خونه دار بشیم 🙏🙏🙏
سلام خانوما به به مبارکه بالاخره منم اومدم.     اول سال نو رو به همتون تبریک می‌گم و ام ...

اخیییییی مبارک باشه عزیزم...قدمش پر برکت

مطمئن باش خیلی زووووود مغازتون پربرکت میشه، و حقوق همسرت هم پراز خیر و برکت

بچه ک بدنیا میاد با خودش کلی برکت میاره

عزیزم

خانما من رفتم طلا خریدم ۴ گرم و ۲۵۰ سوت شد  گوشواره بدون اجرت  یک میلیون و نهصدو پنجاه توم ...

مبارکت باشه عزیزم به خوشی بندازیشون قیمتشم خوب گرفتی .

مادرم.....پدرم.....شما اسمانی تر از ان بودید که پیش من بمانید😔 وااااای مامانم عزیزم دلم رو چه جوری اروم کنم اروم نمیشه که نمیشه تا از خواب بیدار میشم سریع هوات رو میکنم خیلی دلم تنگ شده برات خیلیا خیلی ااااخ اصلا فکرشم نمیکردم که بی تو بمونم😢😢